Maicel Uibo võistleb järgmise nädala lõpus Tallinnas toimuval rahvusvahelisel mitmevõistlusel

0
168

6.-7. veebruaril peetakse Tallinnas Lasnamäe Kergejõustikuhallis rahvusvaheline mitmevõistlus ja Eesti talvised mitmevõistluse meistrivõistlused. Mitmevõistlusel osalevad kümne riigi sportlased. Lisaks Eesti mitmevõistlejatele asuvad võistlustulle Ukraina, Saksamaa, Valgevene, Poola, Montenegro, Leedu, Soome, Rootsi ja Läti mitmevõistlejad.

Meeste seitsmevõistluses on starti oodata 19 meest, sealhulgas 8 välisvõistlejat. 7-võistluse esinumbriks on põlvamaalane Maicel Uibo, kelle seitmevõistluse isiklik rekord pärineb 2018. aasta Birminghami sise-MM-ilt, kui 6265 punkti tõi pronksmedali.

Välisvõistlejatest on stardis sakslane Tim Nowak (5906 p), Montenegrot esindav Darko Pešic (5984 p) ja lätlane Reinis Kregers (5777 p). 6000 punktist tulemust võib oodata ka Vitali Zhuki poolt Valgevenest, kelle 7-võistluse isiklik tippmark on 5705 punkti.

Tugevamatest Eesti mitmevõistlejatest on stardis Art Arvisto õpilased Risto Lillemets (KJK Saare, 5996 p) ja Taavi Tšernjavski (SK Elite Sport, 5910 p). Eestlastest tuleb konkurentsi pakkuma veel Hans-Christian Hausenberg (Tartu SS Kalev, 5804 p).

Naiste viievõistluses on tugevaima isikliku rekordiga Eestisse tulemas Anastasiya Mokhnyuk (4745 p). Talle pakuvad teiste seas konkurentsi rootslanna Bianca Salming (isiklik rekord 4422 p) ja Poola esindaja Adrianna Sulek (4385 p). Eestlannadest on parima rekordiga starti tulemas Mari Klaup (4122 p). Kokku on kohal 7 välisvõistlejat.

Ühtlasi toimuvad Eesti talvised mitmevõistluse meistrivõistlused, kus meistrid selguvad täiskasvanute ja U23 vanuseklassis.

Võistlused avatakse Lasnamäe kergejõustikuhallis laupäeval kell 14.00.

Pressiteade

Eelmine postitusTippliigade kohtunikud valmistuvad koduseks hooajaks
Järgmine postitusJalgpall: U21 koondis sai teada vastased EM-valiksarjas

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.