Mark Lajal võitis karjääri esimese profiturniiri!

0
98

Mark Lajalil õnnestus seekord Heraklioni ITF-i M15 turniiril kogu tee edukalt lõpuni käia ja võita turniir settigi kaotamata!

Eesti esireket võitis oma esimese profiturniiri 19-aastaselt, nooremana on see õnnestunud vaid Kenneth Raismal, kes 2016. aastal Pärnu turniiri võites oli 18-aastane. Aga näiteks Jürgen Zopp ja Jaak Põldma võitsid esimese ITF-i turniiri 20-aastaselt. Kuid neist ainult Zopp võitis hiljem veel hulga turniire, Põldmale ja esialgu ka Raismale on tiitel jäänud ainsaks.

Finaalis sai Lajal 6:4, 6:3 jagu 21-aastasest Dominik Palanist (Tšehhi, 3), kes asub ATP edetabeli 687. kohal.

tennis.ee

Eelmine postitusKergejõustik: Toimus Kohtla-Järve meistrivõistluste 1. etapp jooksmises
Järgmine postitusKoolisport: Prantsusmaal Normandias ISF Gümnasiaad 2022 on Eesti koondises 7 koolinoort Ida-Virumaalt