Montreal: Niina Petrõkina on lühikava järel seitsmendal kohal

0
25

Kanadas Montrealis alanud iluuisutamise maailmameistrivõistlustel tegi vigastuse seljatanud Niina Petrõkina ilusa etteaste, saades lühikavas seitsmenda koha – 66,23 punkti. Esimest korda MM-il võistlev Nataly Langerbaur teenis 53,81 punkti ja sai 35 uisutaja seas 24. koha ehk pääses viimasena edasi vabakavasse.

Lühikavas sai esikoha valitsev Euroopa meister, belglanna Loena Hendrickx isikliku rekordi 76,98 punktiga. Teise koha sai mullu MM-il esimesena medalita jäänud ameeriklanna Isabeau Levito samuti isikliku tippmargi 73,73 punktiga ja kolmas oli lõunakorealanna Haein Lee 73,55 punktiga. Tiitlikaitsja, jaapanlanna Kaori Sakamoto oli lühikavas 73,29 punktiga neljas. Protokoll.

Meestest võistleb lühikavas 40 uisutajat. 2024. aasta EMi hõbemedalist Aleksander Selevko esineb viiendas grupis.

Eelmine postitusEesti naiste jäähokikoondis alustab kolmapäeval Kohtla-Järve jäähallis MM-i eelset treeninglaagrit
Järgmine postitusTennis: Elena Malõgina langes Jaapanis turniirilt välja