Naiste Meistriliiga augustikuu parimad on Teern ja Paavo

0
17

Meistriliiga augusti parimate auhinnad läksid Tallinna FC Flora ning Pärnu JK Vapruse ja Viljandi JK Tuleviku ühendnaiskonna ridadesse, kui parimaks mängijaks valiti Kristina Teern ja parimaks treeneriks Kevin Paavo.

FC Flora ründaja Kristina Teern sai augustis peetud kõigis kolmes kohtumises kirja täismängu ning lõi viis väravat. Ühe neist realiseeris mängija 11 meetri karistuslöögist. Pärast 15. vooru paikneb Teern Meistriliiga parimate väravaküttide ebetabelis esimesel kohal, olles saatnud vastaste võrku 19 resultatiivset lööki. Teern valiti liigas ka mai-juuni parimaks mängijaks.

Kevin Paavo juhendatav Pärnu JK Vapruse ja Viljandi JK Tuleviku ühendnaiskond teenis augustikuus oma kaks ainsat võitu sel hooajal. 1:0 saadi jagu nii Põlva FC Lootose kui Viimsi JK naiskonnast. Ühendnaiskond jätkab liigatabelis kaheksandal positsioonil, olles kogunud 7 punkti.

Lisaks said parima mängija valimisel hääli Teerni võistkonnakaaslased Jaanika Volkov, Lisette Tammik, Mari Liis Lillemäe, Saku Sportingu mängijad Emma Treiberg ja Kristina Bannikova, JK Tallinna Kalevi ründaja Vanessa Grutop, ühendnaiskonnast Merit Lelov ning Tartu JK Tammekast Liisa Merisalu. Peatreeneri valimisel kogusid veel hääli Martin Tšegodajev, Aleksandra Ševoldajeva, Jan Harend ning Sirje Kapper.

Parima mängija ja peatreeneri valimisel osalesid kolm spordiajakirjanikku ja naiste, neidude U19, U17 ja U15 koondise peatreenerid, kes ei ole naiste Meistriliigas tegevad. Liigaga aktiivselt seotud koondise peatreeneri hääleõigus kandub edasi abitreenerile. Hääleõiguse omanikud reastavad igakuiselt enda esikolmiku – esikoht teenib kolm punkti, teine kaks ja kolmas ühe punkti. Parim mängija selgub punktide kokkuliitmisel. Parima treeneri valimisel antakse hääl vaid ühele konkreetsele treenerile – autasu saab enim hääli teeninud treener.

EJLi pressiteenistus

Eelmine postitusKohtla-Järve liikuma!
Järgmine postitusPeatreener Thomas Häberli avalikustas Eesti koosseisu septembrikuistel valikmängudel

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.