Narva Energiajooksu virtuaaljooksul osaleti kokku kaheksas erinevas riigis

0
61

Narva Energiajooksu virtuaaljooksule registreeriti 2495 osavõtjat, kellest 519 jooksjat oli kirja pandud poolmaratonile, 1583 harrastajat 6 kilomeetrisele jooksu ja käimisdistantsile ning 393 väikest spordisõpra lastejooksudele. 1.-15. oktoobrini kestnud virtuaaljooksul fikseeris distantsi läbimise või kinnitas oma osaluskorra 1818 harrastajat.

Poolmaratonil olid kaks kolmandikku osalejatest mehed ja kolmandik naised. Kuuekilomeetrisel distantsil oli suhe vastupidine: naisi tervelt 71 protsenti, meeste 29% vastu.

Narva Energiajooksu virtuaaljooksul osaleti kokku kaheksas erinevas riigis. Lisaks Eestile, Soomele, Lätile ja Venemaale ka Saksamaal, Norras, Islandil ja Egiptuses.

Põhidistantside kõige vanem osaleja oli 81-aastane Ljudmila Kohtla-Järvelt, kes läbis 6 km. Kõige noorem osaleja oli samal distantsil kuueaastane Alexandra Kuressaarest.

2022. aastal toimub Narva Energiajooks 11. juunil.

Narva Energiajooks on Eesti Energia, Narva Linna, Kultuuriministeeriumi ja korraldajate algatusel loodud sündmus, mille eesmärk on innustada inimesi tervisespordiga tegelema ning tõsta Ida-Virumaa tähtsust Eesti kultuuri- ja spordimaastikul. Tulemused.

Eelmine postitusJaanus Hiiemäe – kuld, Anatoli Sosnovski – hõbe!
Järgmine postitusIda-Virumaa MV murdmaajooksus. 23.10.2021. Pannjärve.

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.