Narva Linna Jooks toob piirilinna arvukalt inimesi üle terve Eesti, pakkudes liikumisrõõmu koos Narva päevade rikkaliku kultuuriprogrammiga

0
32

31. mail ja 1. juunil toimuv Ida-Virumaa populaarseim rahvaspordisündmus meelitab kohale osalejaid Narvast, mujalt Virumaalt, üle terve Eesti ning välismaaltki. Korraldajad prognoosivad, et ilusa ilma korral võib tänavusest mitmekesisest programmist osa saada üle viie tuhande inimese.

Narva Linna Jooksu ja Narva päevade lõbusat liikumislusti pakkuv avarongkäik leiab aset reedel, 31. mail kell 18.30, tuues rohkearvulise ja kirju osalejaskonna Peetri platsilt EV100 parki, kus ootab ees suurejooneline kontsertprogramm, milles astuvad üles mitmed Narva kultuurikollektiivid ja popartist Tanja.

Laupäeval, 1. juunil kell 10 on kavas 21,1 kilomeetrine poolmaraton ning kell 13 viiekilomeetrine harrastusjooksu- ja käimisdistants. Narva Linna Jooksu võistluskeskus ja stardi-finišipaik asuvad Joaoru puhkealal, mille lähistel Joaoru saarel toimuvad kell 11.30 ka Limpa Lastejooksud.

Pärast sportimist on laupäeval kõigil võimalik EV100 pargis nautida kontsertprogrammi Trafficu ja Alika esituses.

Narva Linna Jooksu osavõtumedalid on inspireeritud Narva Hermanni linnusest, mille 51-meetri kõrguses tornis lehvib sini-must-valge lipp. Nii poolmaratoni kui viie kilomeetri distantsi medal on läbipaistev ehk piirilinna suurim vaatamisväärsus on eriti esile toodud. Lastejooksu medalil on kujutatud lustakas lõvikutsikas, sest Narva üheks ajalooliseks sümboliks on teatavasti Rootsi lõvi.

Narva Linna Jooksule ja lastejooksule saab registreerida internetiaadressil www.jooks.ee

Eelmine postitusMaikuu viimasel nädalavahetusel stardib profiratturite velotuur Tour of Estonia
Järgmine postitusTallinn Trophy Kids 2024: Narva noored iluuisutajad võitsid neli auhinnalist kohta

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.