Narva tuli välja raskest seisust ja viigistas poolfinaalseeria

0
193

Narva United FC tuli eile Lähte Spordihallis välja kaotusseisust ja viigistas poolfinaalseeria. Ravens asus küll kahel korral mängu juhtima ning omas 35. minuti tabamuse toel 3:2 eduseisu, kuid kaotas lõpuks 3:5.

Erik Grigorjev viis külalised kontrarünnakust kuuenda minuti keskel juhtima, kuid Juhan Kondike suutis 14. minutil viigistada ja minut hiljem oli täpne Kenn Laas. Vaheajaks juhtis kodumeeskond 2:1.

Semen Fedotov suutis 33. minuti keskel viigistada, kuid Aleksandr Pruttšenko viis 35. minutil Ravensi taas juhtima. Taas oli vastus olemas Fedotovil, kes lõi Grigorjevi söödust viigivärava 37. minuti keskel.

Narva võiduvärava eest hoolitses 39. minutil omakorda Fedotovi söödust Erik Grigorjev ning viimase tabamuse lõi Narva vastase tühja väravasse 46,2 sekundit enne lõpusireeni, kui oma kübaratriki vormistas Fedotov.

Narva – Ravens seeria otsustav kohtumine toimub uuel nädalal piirilinnas. Jalgpalliliit avalikustab täpse toimumisaja esimesel võimalusel. Teises poolfinaalseerias on vastamisi Viimsi FC Smsraha – FC Cosmos, kui avavaatuse võitis Cosmos laupäeval penaltiseerias. Cosmos ja FC Smsraha on taas vastamisi tuleval laupäeval kell 18.00.

Jalgpall.ee

Eelmine postitusHokimäng. HC Everest – HC Panter. 27. märts 2021
Järgmine postitusEesti rühmkava koondis maailmakarika etapi finaalis kuuendal kohal