Narva United tõusis Coolbet saaliliiga liidriks

0
32

Coolbet saaliliigas peeti 13. vooru kohtumisi ning Narva Unitedil õnnestus mööduda pikaaegsest liidrist Viimsi FC Smsrahast.

Narva United läks võõrsil vastamisi FC Jõgeva Wolvesiga ning suutis välja tulla kolmeväravalisest kaotusseisust ja teenis 10:6 võidu. Jõgeva alustas mängu koduväljakul hästi, kui Kaarel Põldma kaks väravat ja Marko Murumaa tabamus andsid meeskonnale 12. minutiks kindla eduseisu. Seejärel alustas Narva oma tagasitulekut ning tänu Andrei Panteelevi ja Sergei Aleksandrovi väravatele oli vaheajapausile minnes tablool viik. Teise poolaja alguses haaras Narva juba liidriohjad ning edu hoiti kohtumise lõpuni. Mängu resultatiivseim oli kübaratrikiga Aleksandrov. Narva kerkis liigatabelis esikohale, kui 12 vooruga on kirja saadud 28 punkti. Wolves on 5 punktiga viimasel ehk 10. kohal.

Senine liider Viimsi FC Smsraha pidi võõrsil alla vanduma 2:5 Tallinna FC Cosmosele. Avapoolaeg Kiili spordihoones möödus väravateta, kuid teise 20-minutilise poolaja alguses avas Denis Vnukov Cosmose poolelt skoori. Rohkem kodumeeskond tagasi ei vaadanud, kui umbes kolm ja pool minutit enne kohtumise lõppu oli Cosmosel kirja saanud juba viis vastuseta väravat. Viimsi tabamused sündisid kohtumise lõpuminutitel. Cosmose eest särasid uued Venezuelast pärit täiendused. Väravas seisis Keiver Daniel Ortiz Azuaje, kahele esimesele väravale andis resultatiivse söödu Juan Jose Romero Molero ja kahe värava autoriks oli Keiber Josue Quevedo Reyes. Viimsi paikneb 27 punktiga teisel tabelireal, Cosmos on neljandal positsioonil kogunud 21 punkti.

Tartu Ravens Futsal püsib liidrite kannul, kui viimati alistati 8:3 JK Kohila. Kodumeeskond Kohila oli kahe ja poole minuti järel kaheväravalises eduseisus, kuid sellest kinni hoida ei õnnestunud. Ravens tegi kuueväravalise spurdi ja seejärel võitjas enam kahtlust ei tekkinud. Tartu meeskonna poolelt sai kübaratriki kirja Joonas Kartsep. Ravens hoiab ennast kindlalt tabeli esimeses osas, kui kümne vooruga on kogutud 24 punkti ja kahe vähem peetud mängu juures jäädakse liidritest maha nelja ja kolme punktiga. Kohila püsib 19 punktiga viiendal positsioonil.

Npm Silmet FC Sillamäesai kirja suure võidu, kui koduväljakul oldi 10:3 üleRõuge Saunamaast. Avapoolajal lõi Silmet vastastele kolm vastuseta väravat ja teisel poolajal ei lastud Rõuge meeskonda endale lähemale. Kübaratriki lõi võitjate poolt Stanislav Gussev. Silmet on Coolbet liigas seni pidanud kõige vähem kohtumisi, kui üheksa mänguga on kirjas 12 punkti ja sellega paiknetakse seitsmendal kohal. Rõuge asub 9 punktiga üheksandal positsioonil.

Viimases voorus sai võidu kirja ka Rummu Dünamo, kui Sillamäe Alexela alistati 5:3. Dünamo eest lõid kaks väravat Stanislav Hmeljov ja Chaslau Ustsinovich. Rummu meeskonnal on selja taga juba 13 mängu, mille jooksul on kogutud sama palju punkte ja sellega hoitakse kuuendat kohta. Alexela on teeninud 10 punkti, millega ollakse kaheksandal positsioonil.