Põneva penaltiseeria järel tõstis A. Le Coq Superkarika Tallinna FC Flora

0
16

Tänavusele klubijalgpallihooajale anti avapauk Viljandis, kus Superkarikafinaalis heitlesid karika nimel Tallinna FC Flora ja JK Narva Trans. Põneva penaltiseeria järel teenis võidukarika Flora meeskond.

Kohtumise esimene poolaeg kulges meeskondade vahel tasavägiselt, kus võimalusi pakuti mõlemale. Sihini jõudis Flora juba kohtumise neljandal minutil, kui teenitud nurgalöögi järgselt pääses Vladislav Kreida tsenderdusest löögile Markkus Seppik. Kuigi Narva näitas pärast vastase juhtimaasumist rohkem agressiivsust ning sai Flora vastu pressingu peale, siis tulemust see kaasa ei toonud. Hoopis Flora suurendas enda edu kaheväravaliseks, kui 38. minutil mängiti täpse söödukombinatsiooniga värava ees löögile Mark Anders Lepik, kes olukorra kindlalt lahendas. Flora 2:0 edus mindi ka vaheajale.

Ka teisel poolajal mängisid meeskonnad kui võrdne võrdsega ning mõlemad suutsid teisel poolajal oma seljatagust kontrollida. Narva muukis aga Flora väravasuu lahti kohtumise normaalaja viimasel minutil, kui kauglöögiga üllatas vastast Jegor Žuravljov. Neljandal üleminutil teenis Narva Trans aga penaltilöögi, mille realiseeris Sergo Kukhianidze ning viis meeskonna 2:2 viigini. Viigiga lõppenud kohtumise järel ootas meeskondi ees penaltiseeria, kus Narva lubas endale eksimuse ning 5:3 võiduga teenis Flora enda 12. Superkarikatiitli.