Presidendil rulluisumaratoni virtuaalsõit tehtud, põhisõidud toimuvad pühapäeval

0
427

Tartu Rulluisumaraton toimub juba sellel pühapäeval, 23. augustil. Nendel, kes õigel päeval starti tulla ei saa või ei taha, on võimalus läbida maraton virtuaalselt endale sobival ajal ja rajal.

Tänavu jahivad 42km distantsil meeste konkurentsis võitu mitmeid poodiumikohti võtnud Mart Markus ja ürituse kolmekordne tšempion Kert Keskpaik, kellele hakkab tõsist konkurentsi pakkuma eelmisel aastal hõbeda ning varasemalt kaks kulda võitnud Reinis Znotis (Läti).

Naistest lähevad kõrgemate kohtade nimel sõitma eelmisel aastal teise koha pälvinud Agate Priedite (Läti) ning oma vanuseklassis mitmeid võite noppinud Elizabeth Jõgi ja Kristiine Kalev.

14. Tartu Rulluisumaratoni 42 kilomeetri pikkuse distantsi on tänaseks läbinud kaugosalusega ka president Kersti Kaljulaid, kes on varasemaltki mitmel Tartu Maratoni Kuubiku sarja üritustel osalenud. Ka kõikidel teistel, kellel on soov osaleda rulluisumaratonil virtuaalselt, on võimalus teha seda 30. augustini.

Rohkem infot Tartu Rulluisumaratoni kohta leiab SIIT. Osalejate nimekirja ja muu üritusega seonduva infoga on võimalik tutvuda SIIN.

MTÜ Klubi Tartu Maraton
Fotol 2015. aasta Tartu Rulluisumaratoni võitja Kert Keskpaik. Foto autor: Kaimo Puniste

Eelmine postitusRulluisutamine: Rullisarja V etapil selgitati ka ida-Virumaa meistrid
Järgmine postitusJüri Lossmanni olümpiamedalivõidu 100. aastapäeval loodi Eesti Jooksmise Toetusfond

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.