Saalijalgpall: Sillamäe Silmet kindlustas koha finaalis

0
15

Eile, 13. märtsil mängiti Coolbet saaliliigas poolfinaalide korduskohtumised, kust Sillamäe Silmet teenis endale kindla finaalpääsme. Ravens Futsal ja Bunker Partner on kahe mängu järel viigiseisus ning otsustavad finalisti kolmandas mängus.

Esimeses poolfinaalis seljatas Sillamäe FC NPM Silmet kaheväravalise kaotusseisu ning alistas Viimsi FC Qarabagi tulemusega 9:3. Silmet asus küll kohtumist juhtima, kuid Vitalii Katerynini tabamuse ja kahe omavärava järel haaras Viimsi 15. minutiks 3:1 eduseisu. Ka vaheajale mindi Viimsi 3:2 edus. Teisel poolajal pööras Silmet kaardid ümber ning sahistas viimase veerandtunniga vastase võrku veel seitsmel vastuseta korral. Nelja tabamuse eest kandis hoolt Anton Pfening, ühel korral olid täpsed Pablo Cesar Ortega Herrera, Raul Männi, Boriss Poddubnõi, Roman Bažkov ja Anton Sirotkin.

Sarnaselt meeskondade esimesele omavahelisele kohtumisele, võttis Silmet taas kuueväravalise võidu ning kahe mängu võitjana teenis kindla edasipääsu finaali.

Tartu vald Ravens Futsal ja Tallinna FC Bunker Partner peavad finalisti selgitamiseks pidama kolmanda kohtumise, kuna korduskohtumises võidutses Bunker Partner tulemusega 7:2 ning kahe mängu kokkuvõttes on seis 1:1. Bunker Partner alustas kohtumist teravalt ning liikus vaheajale 2:0 eduseisus. Kuigi teisel poolajal sahistas Ravens Futsal kahel korral võrku, oli Bunker Partner alati mitu sammu ees ning näitas kohtumise lõpuks vastase üle viieväravalist paremust. Kolm väravat kirjutas enda nimele Denis Vnukov, kahe tabamuse eest kandis hoolt Andrei Sidorenkov ning ühe lisasid Pavel Rubel ja Aleksei Titenok. Ravens Futsali eest olid täpsed Eduard Desjatski ja Mats Plado.

Meeskondade kolmas poolfinaalkohtumine on planeeritud toimuma 16. märtsil kell 18.00 Sõle Spordihallis.

Poolfinaali mänge peetakse kuniks üks meeskond jõuab kahe võiduni. Poolfinaalide võitjad mängivad finaalis kuni kolme võiduni.