Saalijalgpall: Tartu Vald/Ravens Futsal alustab play-off võiduga

0
29

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga play-off algas Tartu Vald/Ravens Futsali võiduga. Lähtel peetud veerandfinaalseeria kohtumises pani põhiturniiri neljas meeskond Tartu Vald/Ravens Futsal põhiturniiri viiendana lõpetanud Jõhvi FC Phoenixi vastu oma paremuse kindlalt maksma ja võitis kohtumise 8:3 (4:1). Kolm väravat lõi võitjate kasuks Ken-Krister Uuspalu. Seeria teine kohtumine peetakse 29. veebruaril Jõhvis. Protokoll.

Teises veerandfinaalis on vastamisi põhiturniiri kolmas Sillamäe FC NPM Silmet ja kuues Narva United FC. Selles paaris peetakse avamäng täna õhtul Sillamäel. Mäng algab kell 19:00 Sillamäe Spordikompleksis.

Eelmine postitusTennis: Daniil Glinka pääses Itaalias toimunud turniiril poolfinaali
Järgmine postitusOtepää: Eesti laskesuusataja Jaroslav Neverov sõitis noorte MM-il esikümnesse