Saalijalgpalli U19 koondis sai teada vastased oma esimesel valikturniiril

0
110

Eesti saalijalgpalli U19 koondis võtab osa 2022. aasta EM-valiksarjast. Meie koondise jaoks algab teekond tänavu novembrikuus eelringist.

Šveitsis Nyonis toimunud loosimisel sai noortekoondis teada oma vastased, kui meil tuleb mõõtu võtta Andorra, San Marino ja Walesi eakaaslastega. Turniir toimub 2.–7. novembrini San Marinos. Teine eelringi grupp on kolmeliikmeline ning sinna kuuluvad Põhja-Makedoonia, Montenegro ja Gibraltar (võõrustaja). Mõlema grupi võitja pääseb valikturniirile, mille mängud peetakse kevadel.

Loosimisel sai selgeks ka valikgruppide koosseisud ning on teada, kes oleks edu korral Eesti vastased järgmises ringis. 15.–20. märtsini toimuval valikturniiril kohtub meie grupi võitja Ukraina, Belgia ning Moldovaga. Mängud peetakse Ukrainas.

Valikturniiril on kokku seitse alagruppi ning finaalturniirile pääseb iga grupi võitja. Koha 2022. aasta septembris toimuvaks finaalturniiriks on taganud võõrustaja Hispaania. Kokku osaleb kogu turniiri (k.a eelring ja võõrustaja) 34 saalijalgpalli U19 koondist. Lisaks Eestile on turniiri debütantideks Gibraltar ja Wales.

Turniiril osalevad mängijad sünniaastaga 2002 ja nooremad.

EJLi pressiteenistus

Eelmine postitusEOK premeerib tiitlivõistlustel medaleid võitnud juunioreid ja nende treenereid kokku 16 500 euroga
Järgmine postitusKohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused. Jõhvi. 1.09.2021

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.