Seenioride karikavõistluste avaetapi võitis Pärnu esindus

0
393

Nädalavahetusel toimus Tallinnas seenioride karikavõistluste avaetapp ning kuue meeskonnad konkurentsis tuli võitjaks Pärnu KEK ja Kalakombinaat/MEK noored.

EJLi jalgpallihallis toimunud esimesest etapist võtsid lisaks Pärnu võistkonnale osa Trummi SK, Narva United, La Strada, Kohtla-Järve Novotsenter ja Lasnamäe Ajax.

Sel aastal saavad turniiril osaleda mängijad, kes on sündinud 1974. aastal või varem. Lisaks tohib võistkonda registreerida kaks mängijat, kes on sündinud aastatel 1976-1980. Korraga on väljakul 7+1 mängijat ning mänguaeg on 1×12 minutit. Karikavõistluste üldvõitja selgub etappide paremusjärjestuse tulemusena.

Meeskonnad mängisid omavahel korra läbi ning Pärnu meeskond sai nelja kohtumisega kirja neli võitu ja ühe viigi, kogudes 13 punkti. Teisele kohale mängis ennast möödunud aastal üldvõitjaks tulnud Kohtla-Järve Novotsenter, kes teenis kolm võitu ning viigistas La Strada ja Pärnuga. Kolmanda kohaga lõpetas Narva United, kelle saldosse kogunes seitse punkti. Esikolmikule järgnesid Lasnamäe Ajax kuue ja La Strada viie punktiga. Trummi SK meeskonnal jäi punktiarve avamata ja lõpetati kuuendal kohal.

Võidukasse Pärnu KEK ja Kalakombinaat/MEK noored koosseisu kuulusid: Antti Luigemaa, Peep Allas, Kalev Mitt, Rein Riisalu, Sergei Terehhov, Vadim Dolonin, Marko Lelov, Oleg Mjasojedov, Artur Pinka, Meelis Eelmäe ja Janek Meet.

Karikavõistluste teine turniir peetakse augustis.

Pildil: Pärnu KEK ja Kalakombinaat/MEK noored. Foto: Regina Juga
EJLi pressiteenistus

Eelmine postitusKergejõustik: Toimus Pannjärve jooksusarja 1. etapp
Järgmine postitusPetank: Toila valla lahtised meistrivõistlused võitis Oleg Rõndenkov

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.