Sel nädalalõpul alustatakse Coolbet saaliliigas veerandfinaalidega

0
14

Coolbet saaliliiga põhiturniiri järel ootab kuut parimat meeskonda ees võistlemine kohamängudes. Esimesed veerandfinaalkohtumised peetakse sel nädalalõpul, 23. ja 24. veebruaril.

Esimeses veerandfinaalis kohtuvad põhiturniiri neljas meeskond Tartu vald Ravens Futsal ja viiendana lõpetanud Jõhvi FC Phoenix. Sel hooajal on omavahelistes kohtumistes võidutsenud kindlalt Ravens Futsal, koondskooriga 19:1. Meeskonnad panevad palli mängu reedel, 23. veebruaril kell 20.00 Lähte Spordihallis. Mängu kohtunikud on Neeme Neemlaid, Rait Ojanurme ja Andrus Õun. Korduskohtumise mängivad Ravens Futsal ja Jõhvi Phoenix 29. veebruaril.

Teine veerandfinaal viib vastamisi kolmanda meeskonna Sillamäe FC NPM Silmeti ja kuuenda koha omaniku Narva United FC. Kuigi omavaheliste kohtumiste võidukauss on 10:7 Narva Unitedi kasuks, on sel hooajal peetud kahes kohtumises noppinud võidupunktid Silmeti meeskond, koondskooriga 12:2. Veerandfinaalkohtumise avavile kõlab laupäeval, 24. veebruaril kell 19.00 Sillamäe Spordikompleksis. Mängu kohtunikud on Andrei Karhu, Ago Kärtmann ja Oliver Raudsepp. Korduskohtumise peavad meeskonnad 2. märtsil.

Coolbet saaliliiga veerandfinaalmängud:
23. veebruaril kell 20.00: Tartu vald Ravens Futsal – Jõhvi FC Phoenix, Lähte Spordihall
24. veebruaril kell 19.00: Sillamäe FC NPM Silmet – Narva United FC, Sillamäe Spordikompleks
29. veebruar kell 20.00: Jõhvi FC Phoenix – Tartu vald Ravens Futsal, Jõhvi Spordihall
2. märtsil kell 17.00: Narva United FC – Sillamäe FC NPM Silmet, Narva Spordikeskus

Veerandfinaali mänge peetakse kuniks üks meeskond jõuab kahe võiduni ning pääseb seejärel edasi poolfinaalidesse. Esimene ja vajadusel ka kolmas mäng mängitakse põhiturniiril kõrgema koha saavutanud võistkonna koduväljakul ning teine mäng toimub madalama koha saavutanud võistkonna koduväljakul.

Põhiturniiri kaks esimest meeskonda Tallinna FC Bunker Partner ja Viimsi FC pääsesid otse edasi ning jätkavad võistlemist poolfinaalides.

Pressiteade

Eelmine postitusNaiste Superkarika nimel heitlevad Tallinna Flora ja Saku Sporting
Järgmine postitusOtepääl algasid laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlused

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.