Selgusid saalijalgpalli karikavõistluste poolfinaalide paarid

0
12

Saalijalgpalli karikavõistlustel on võistlustules veel neli meeskonda. Täna, 25. jaanuaril toimunud loosimisel selgusid poolfinaali vastasseisud, kes hakkavad heitlema finaalipääsu nimel.

Esimeses poolfinaalis kohtuvad Kopli City FC ja Jõhvi FC Phoenix. Esiliiga meeskond Kopli City raputas 1/16-finaalis maha Coolbet saaliliigas võistleva Tartu vald Ravens Futsali, kui enda nimele kirjutati 7:4 võit. Kaheksandikfinaalis kohtus Kopli FC Piratese võistkonnaga, kuid kuna vastane kasutas koosseisus mänguõigust mitteomavaid mängijaid, kuulus tulemus tühistamisele. Veerandfinaalis vastamisi mindud Sillamäe FC NPM Silmeti duubelmeeskonna üle võeti 8:2 võit ning tagati endale kindel pääse poolfinaali.

Phoenixil on karikavõistlustel seljataga kolm kohtumist: esimesena alistati suureskooriliselt Fc Tartu Goats, misjärel kohtuti 1/8-finaalis Raasiku FC Jokeri meeskonnaga, kes alistati 8:5. Veerandfinaalis ootas Phoenixit ees Coolbet saaliliigast tuttav vastane FC Jõgeva Wolves, kellest oldi üle tulemusega 7:1.

Teises poolfinaalis on vastamisi Tallinna FC Bunker Partner ja Sillamäe FC NPM Silmet. Bunker Partner alustas karikateekonda kaheksandikfinaalist, kus neid ootas AFC Eyjafjallajökull feat. Maccabi ning 13:2 võidutulemus. Veerandfinaalis oldi kindlalt üle Saku Sportingust, kui vastase võrku sahistati üheksal vastuseta korral.

Kaheksandikfinaalidest alustas võistlemist ka Silmet, kes alistas Tartu vald Ravens Futsali duubelmeeskonna kindlalt 8:1. Veerandfinaalis oldi vastamisi liigakaaslase Viimsi FC-ga, kelle üle võeti 6:1 võit.

Saalijalgpalli karikavõistluste hooajale tõmmatakse joon alla 17.–18. veebruaril, kui Jõhvi spordihallis kohtuvad finaalneliku meeskonnad. Poolfinaalid mängitakse laupäeval, 17. veebruaril algusega kell 15 ja 18. Finaalkohtumine peetakse päev hiljem, 18. veebruaril algusega kell 15.00.

Pressiteade

Eelmine postitusSelgusid Eesti saalijalgpallikoondise vastased EM-eelringiks
Järgmine postitusPühapäeval toimuvad kergejõustiku talvised Eesti karikavõistlused