Sergei Zenjov ja FC Flora sõlmisid kahe aasta pikkuse lepingu

0
325

Zenjov tegi oma esimese mängu Meistriliigas 2006. aastal, kui mängis esmalt Pärnu Vapruse ja seejärel FC TVMK ridades. Veebruaris 2008 sõlmis oma esimese välislepingu Ukraina kõrgliiga klubiga Lvivi Karpatõ. Peale seda on ta mänginud klubide Blackpool, Moskva Torpedo, Gabala, Cracovia ning Karagandõ Šahtjor ridades.

Zenjov debüteeris Eesti koondises 20. augustil 2008 sõprusmängus Maltaga. Oma esimese värava lõi ta sama aasta 6. septembril maailmameistrivõistluste valikmängus Belgia vastu. Kokku on osalenud 87-s koondisemängus ja löönud 13 väravat.

Flora spordidirektori Norbert Hurda sõnul on Sergei Zenjovi puhul tegemist mängijaga, kes on võimeline olema ise resultatiivne ja looma meeskonnakaaslastele värava löömise võimalusi. “Meil on väga hea meel selle üle, et Sergei Zenjov on meiega liitunud. Sergei toob meie ründeliini juurde kiirust, mis on kriitilise tähtsusega, eriti rahvusvahelistes mängudes.”

“Hea meel on tagasi koju tulla. Ma pole juba 13 aastat mänginud Eesti liigas ning olen õnnelik, et hakkan just Floras mängima, suures klubis, meistriklubis! Soovin aidata meeskonnal võita tiitlit ning saada häid tulemusi Euroopas” sõnas värske liituja.

fcflora.ee

Eelmine postitusDmitri Aristov võitis Vinni – Rakvere Talvejooksu esimese etapi
Järgmine postitusSaalijalgpall: Narva United kaotas võõrsil

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.