Serviti lõpetab jaanuarikuu Balti liigas puhta lehega

0
14

Täna pidas Põlva Serviti selle kuu viimase Balti liiga kohtumise, võõrustades Mesikäpa Hallis Riia ASK Zemessardze/LSPA meeskonda. Koduklubi Serviti võitis mängu skooriga 38:29 (21:15).

Läti klubi ei lastud kordagi juhtima
Serviti alustas esimest poolaega jõuliselt. Sealjuures ei lastud külalistel mitte ühelgi korral juhtima minna. 5. minutil viskas kapten Henri Sillaste seisuks 6:3. Kuigi 10. minutiks oli seis 8:8 viigis, viisid Jürgen Rooba 2 järjestikust väravat kodumeeskonna juhtima. Eesti klubi tugevdas oma positsiooni ja 10 minutit hiljem olid tablool numbrid 15:11. Esimese poolaja viimane sõnavõtt jäi Roobale ning sellega võitis Serviti poolaja 21:15.
Mängu teises pooles kindlustas Serviti oma edumaad. 6. minutil viskas värava Serviti joonemängija Arturs Meikšans. Nõnda oli 10-väravalisest vahest puudu vaid 2 väravat. See saabus 4 minutit hiljem ehk mängu 40. minutil, mil Sillaste taas skoori tegi ja seisuks 29:19 viskas. Skooriks oli 33:24, kui 10 minutit oli jäänud veel mängida. Matši võitis Serviti tulemusega 38:29.
Mängu resultatiivseimad Serviti mängumehed olid Jürgen Rooba 9 väravaga ja Hendrik Varul 7 väravaga.

“Täna oli eesmärk võtta kohustuslikud 2 punkti ning kaitses paremini mängida võrreldes detsembrikuu mänguga. Mõlemad eesmärgid said ka täidetud,” lausus Varul. “Jaanuarikuu võiduseeria ei ole suur üllatus. Lihtsad mängud ei ole olnud, mis teevad võidud veel magusamaks. Tahame võiduseeria venitada nii pikaks kui võimalik.”

Tuleval nädalal, 31. jaanuaril kell 19:00 võõrustab Serviti Mistrat, keda alistati eelmisel korral 2 väravaga.

Serviti Balti liiga kohtumised sel kuul

20.01. 14:00 Viljandi Spordihoone Viljandi HC – Põlva Serviti (18:24)
21.01. 14:00 Aruküla Spordihoone Mistra – Põlva Serviti (28:30)
27.01. 17:00 Mesikäpa Hall Põlva Serviti – ASK Zemessardze/LSPA (38:29)

Pressiteade
Pildil: Andero Viljus kaitsemas Serviti väravasuud (Merlin Raudkett)

Eelmine postitusPühapäeval toimuvad kergejõustiku talvised Eesti karikavõistlused
Järgmine postitusRahvusvaheline mitmevõistlus TALLINN 2024 toob starti 20 erineva riigi sportlased