Serviti teenis ülekaaluka võidu Balti liigas

0
8

Balti liigas põhiturniiri eelviimase kohtumise pidanud Serviti võttis kodusaalis kindla võidu. Klaipeda Dragunas alistati skooriga 37:28 (21:12).

Veenev võit kodusaalis
Mäng algas Alfred Timmo väravaga ning Klaipeda Dragunase ebaõnnestunud sooritusega sellele vastata. Mõlemal meeskonnal tuli näha korralikult vaeva, et väravaid kirja saada. Nõnda oli ka 5. minutil seis vaid 2:1 Servitile. 10. minuti paiku murdis kodumeeskond end üheväravalisest eduseisust lahti, kui Hendrik Varul skooriks 6:4 viskas. 15. minutil suurendas Henri Sillaste edumaa 3 värava peale. 10 minutit hiljem ehk mängu 25. minutil juhtis Serviti juba skooriga 17:10. Hoo sisse saanud Serviti vaid kasvatas oma edu, mille tulemusena tõmmati esimesele poolajale joon alla seisult 21:12.
Teisel poolajal jäi mängupilt samasuguseks. Serviti eest viskasid kordamööda väravaid Varul, Timmo ja Jürgen Rooba. 45. minutil oli mänguskoor 31:22, 10 minutit hiljem 36:27 ning mängu lõppedes jäid tabloole numbrid 37:28.

Serviti suurimad skooritegijad olid Hendrik Varul ja Alfred Timmo 7 väravaga ning Jürgen Rooba 6 väravaga.

“Väga hea mäng ja väga hea kaitse, just esimesel poolajal. Väravavahi Varuski poolt samuti hea partii. Esimesel poolajal oli vaid üks tehniline viga – paremini ei olekski saanud minna,” kommenteeris peatreener Kalmer Musting.

Tänane võit viis Serviti üldtabeli esikohale. Põhiturniiri jääb lõpetama kodumäng 9. märtsil, kui külas on hetkel 2. kohal paiknev ZRHK Tenax Dobele.

Serviti viimased Balti liiga põhiturniiri kohtumised
02.03. 17:00 Mesikäpa Hall Põlva Serviti – HC Klaipeda Dragunas (LTU) (37:28)
09.03. 16:00 Mesikäpa Hall Põlva Serviti – ZRHK Tenax Dobele (LAT)

Pildil: Võidukas Serviti tähistamas võitu (Karoliina Ulmand/Baltic Handball League)

Eelmine postitusGlasgow: Johannes Erm on esimese võistluspäeva järel kolmandal kohal
Järgmine postitusGlascow: Diana Suumann pääses MM-i poolfinaali