SOS Lasteküla sai jalgpalliväljaku ehitamiseks toetuse

0
391

UEFA lastefond määras SOS Lastekülale rahalise auhinna, mille eest ehitatakse Juuru SOS Lasteküla lähedusse väike jalgpalliväljak.

UEFA lastefond jagas miljon eurot võrdselt 20 laureaadi vahel, mis tähendas igale toetuse saajale 50 000 eurot. Laureaadid pidid vastama mitmele tingimusele, sealhulgas kaitsma oma riigi laste huve.

„SOS Lasteküla on Eesti Jalgpalli Liiduga teinud koostööd alates 2004. aastast,“ ütles SOS Lasteküla Eesti Ühingu tegevjuht Margus Oro. „Laste soovist lähtuvalt korraldame SOS Lasteküla Cupi nimelist turniiri kõigile Eesti asenduskodude lastele. Seda teeme tänaseni väljakul, mille koos jalgpalliliiduga 2006. aastal Keila Lasteküla juurde ehitasime. Sel väljakul on meie lapsed nautinud jalgpallimängu ja õppinud nii teineteisega arvestamist ning meeskonna olulisust. Nüüd on antud meile UEFA lastefondi, jalgpalliliidu ja Rapla vallavalituse poolt võimalus rajada uus kunstkattega jalgpalli miniväljak ning seekord Juuru Lasteküla lähedusse. Ma juba näen nende laste säravaid ja tänulikke silmi, kes sellel platsil esmakordselt palli väravasse löövad,“ rääkis Oro.

SOS Lasteküla esitas auhinnale Eesti Jalgpalli Liit. „SOS Lasteküla on väga õige laureaat sellele tunnustusele,“ sõnas Eesti Jalgpalli Liidu peadirektor Tõnu Sirel. „Käisime Juurus sealsete tingimustega tutvumas ning väljaku asukoht on kindlasti lastekülale sobiv, kuid pakub rõõmu ka teistele kogukonna noortele. Täname Rapla vallavalitsust, kes andis väljaku ehituseks sobiva maa ning kattis mitmeid ehitusega seotud kulusid.“

EJLi pressiteenistus

Eelmine postitusKoolinoortele suunatud XXI kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooks Viimsis 24.09.2020
Järgmine postitusPetank: Toimusid Viru Spordiklubi meistrivõistlused üksikmängus

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.