Sport Kohtla-Järvel: spordiüritused juunis 2021

0
164

Pakume spordiürituste kalendrit, mis toimuvad 2021. aasta juunis Kohtla-Järvel.

Lisateavet saab telefoni teel. 3378506 (Kohtla-Järve Linnavalitsuse kultuuri-ja spordi peaspetsialist Kristiine Agu).

Kuupäev Spordiüritus Toimumise koht Korraldaja
1. 5.06

Start kell 18.00

Rergistreerimine 16.30

18. Kohtla-Järve-Jõhvi promenaadijooks Kohtla-Järve-Ahtme maantee Kohtla-Järve Spordiselts Kalev

Ilmar Taluste

Margarita Bežko

2. 5.06

12.00-13.15

Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U11. IV

Jalgpalliklubi FC Järve (11) – Kiviõli FC Irbis (11)

Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli staadion

Altserva 6

Jalgpalliklubi FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

3. 5.06

11.00-12.30

Eesti meistrivõistlused jalgpallis, U14 II Põhi/Ida

Kohtla-Järve FC Järve (08) –  JK Tarvas  Narva Trans (08)

 

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruvälajk

Järveküla tee 39a

Jalgpalliklubi FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

4. 5.06

13.00-15.00

Eesti meistrivõistlused jalgpallis, U16 II liiga

Kohtla-Järve FC Storm (06) –  Tallinna FC Flora Rohelised (06)

 

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruvälajk

Järveküla tee 39a

Kohtla-Järve Jalgpallikolli FC Storm

Artjom Golubev

5. 11.06

13.00-14.30

Kohtla-Järve linna 2020. aasta parimate sportlaste vastuvõtt Kohtla-Järve Kultuurikeskus Kohtla-Järve Linnavalitsus

Kristiine Agu

6. 12.06

12.00-13.30

Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U13. VII

Jalgpalliklubi FC Järve (09) – Saku Sporting (09)

Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli staadion

Altserva 6

Jalgpalliklubi FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

7. 13.06

12.00-13.30

Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U12. I

Jalgpalliklubi FC Järve (10) – Nõmme Kalju FC I (10)

Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli staadion

Altserva 6

Jalgpalliklubi FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

8. 13.06

16.00-17.15

Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U11. IV

Jalgpalliklubi FC Järve (11) – Pärnu JK Vaprus Sinine (11)

Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli staadion

Altserva 6

Jalgpalliklubi FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

9. 14.06

19.00-20.00

20.00-21.00

Kohtla-Järve linna meistrivõistlused korvpalli

ENTEX – SK Eola

KK Hito – Elvarem

Kohtla-järve Sporidhoone

Järveküla tee 44

Kohtla-Järve Spordiklubi Eola

Igor Pugatšjov

10. 17.06

19.00-20.00

20.00-21.00

Kohtla-Järve linna meistrivõistlused korvpalli

SK Eola – KK HIito

ELVAREM – SK intro

Kohtla-järve Sporidhoone

Järveküla tee 44

Kohtla-Järve Spordiklubi Eola

Igor Pugatšjov

11. 18.06

14.00-125.30

Eesti meistrivõistlused jalgpallis, U16 II liiga

Kohtla-Järve FC Storm (06) –  FC Kuressaare (06)

 

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruvälajk

Järveküla tee 39a

Kohtla-Järve Jalgpallikolli FC Storm

Artjom Golubev

12. 18.06

19.00-20.00

Kohtla-Järve linna meistrivõistlused korvpalli

ELVAREM  – SK Eola

Kohtla-järve Sporidhoone

Järveküla tee 44

Kohtla-Järve Spordiklubi Eola

Igor Pugatšjov

13. 19.06

13.00-14.00

Kohtla-Järve linna meistrivõistlused korvpalli

ENTEX  – SK Intro

Kohtla-järve Sporidhoone

Järveküla tee 44

Kohtla-Järve Spordiklubi Eola

Igor Pugatšjov

14. 25.06

19.00-20.00

20.00-21.00

Kohtla-Järve linna meistrivõistlused korvpalli

SK Intro – SK EOLA

ENTEX  – KK HIito

Kohtla-järve Sporidhoone

Järveküla tee 44

Kohtla-Järve Spordiklubi Eola

Igor Pugatšjov

15. 26.06

12.00-13.30

Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U13. VII

Jalgpalliklubi FC Järve (09) – FC Tallinn III (09)

Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli staadion

Altserva 6

Jalgpalliklubi FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

16. 26.06

15.00-16.15

Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U11. IV

Jalgpalliklubi FC Järve (11) – Raasiku FC Joker Aruküla (11)

Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli staadion

Altserva 6

Jalgpalliklubi FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

17. 26.06

13.00-15.00

Eesti meistrivõistlused jalgpalli, EL „B“

Jalgpalliklubi FC Alliance/FC Järve – Läänemaa JK

 

Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion

Spordi 4

Jalgpalliklubi fc Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

18. 26.06

11.00-12.30

Eesti meistrivõistlused jalgpallis, U14 II Põhi/Ida

Kohtla-Järve FC Järve (08) – Rakvere JK Tarvas (08)

 

Kohtla-Järve Spordikeskuse kunstmuruvälajk

Järveküla tee 39a

Jalgpalliklubi FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

19. 26.06

12.00-13.00

13.00-14.00

Kohtla-Järve linna meistrivõistlused korvpalli

KK Hito – SK Intro

ENTEX  – ELVAREM

Kohtla-järve Sporidhoone

Järveküla tee 44

Kohtla-Järve Spordiklubi Eola

Igor Pugatšjov

20. 27.06

12.00-13.30

Eesti noorte meistrivõistlused jalgpallis, U120. I

Jalgpalliklubi FC Järve (10) –Tallinn FC Levadia Roheline (10)

Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli staadion

Altserva 6

Jalgpalliklubi FC Alliance/FC Järve

Andrei Škaleta

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.