Suvine rullsuusavõistlus toob Eestisse võistlema suured spordiriigid

0
155

Selle kuu keskel, 21.-23. augustil, toimub Lõuna-Eestis Otepääl Tehvandi Spordikeskuses ja Tartu linnas rahvusvaheline rullsuusa maailmakarikasarja etapp.

Võistlusel osalemisest on hetkel teada andnud juba 5 riiki 87 sportlasega. Kirja on võistlustele pannud Slovakkia, Saksamaa, Austraalia, Läti ja Eesti. Samuti on huvi ülesse näidanud ka Norra, kuid kinnitust osalemise kohta veel ei ole. Täna on kindel, et Eesti eest on võistlemas teiste seas Marko Kilp ja Raido Ränkel.

Eesti Suusaliit on rullsuusa maailmakarikasarja etapi korraldamisega tegelenud alates 20.07.2020. Võistluste korraldusel on valmis nii võistlusprogramm kui ka -rajad mõlemas võistluspaigas. Kolme päeva jooksul saavad sportlased võistelda klassikasprindis ja vabatehnika mass stardis. Lisaks ootab naisi ees klassika 10 km ja meestel 15 km sõit Tehvandi Spordikeskuse rulliradadel. Tutvu võistlusprogrammiga SIIN. 

Pealtvaatajatel on harukordne võimalus osa saada maailmatasemel võistlustest Lõuna-Eestis Otepääl ja Tartus. Sellel korral piletit muretsema ei pea ning oodatud on kõik, kellel on huvi võistlustele kaasa elada ning nautida suurepärast talvepealinna Otepääd suvisel ajal ja ülikoolilinna võlusid Tartus. Võistluste ettevalmistustega ei ole korraldusmeeskond hätta jäänud ning on jätkuvalt graafikus ning juba kahe nädala pärast kohtume Otepääl!

owc.ee

Eelmine postitus14.Tartu Rulluisumaraton toimub viiruse tõkestamise reegleid järgides
Järgmine postitusTennis: Kontaveidilt Palermos parim mäng ja tasuks finaalikoht

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.