Tallinnas toimusid nelja kontinendi meistrivõistlused iluuisutamises

0
91

Tallinnas lõppes pühapäeval, 23. jaanuaril juba teine iluuisutamise rahvusvaheline suurvõistlus: nelja kontinendi meistrivõistlused. Nii on Tallinn kaks nädalat järjest võõrustanud iluuisutamise suurvõistlusi – nelja kontinendi meistrivõistlustele eelnesid Euroopa meistrivõistlused.

Nelja kontinendi meistrivõistlused loodi 1999. aastal Ameeria, Aasia ja Okeaania sportlastele ning seda pole siiani kunagi peetud Euroopas. Tallinn valiti võistluste toimumiskohaks ainult selletõttu, et koroonapandeemia tõttu loobus Hiina, samuti ei saanud saanud samal põhjusel võistlust läbi viia teised võimalikud maad. Nii sai Eesti kaks nädalat järjest nautida tipptasemel iluuisutamist.

Võisteldi neljal alal: naiste üksiksõit, meeste üksiksõit, paarissõit ja jäätants. Naiste üksiksõidu võitjaks tuli jaapani iluuisutaja Mai Mihara, meestest oli võidukas Lõuna-Korea esindaja Cha Jun-Hwan. Jäätantsus tuli võitjaks Ameerika paar Caroline Green – Michael Parsons ning paarissõidus samuti Ameerika paar Audrey Lu – Misha Mitrofanov.

Võistluste kogutulemused on SIIN.

Ia Remmel

Eelmine postitusEOK lähetab Pekingisse 26 sportlast
Järgmine postitusSuusatamine: Eesti noorte meistrivõistlustelt medalid

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.