Tammeka alustas Premium liiga üleminekumänge võimsalt

0
26

Kolmapäeval, 29. novembril mängiti Sportland Arenal Premium liiga esimene üleminekumäng, kus Tartu JK Tammeka alistas kinda 5:0 tulemusega Viimsi JK.

Tammeka pani oma paremuse kiirelt maksma juba mängu 11. minutil, kui Ahmed Adebayo Basheri tabamusest mindi 1:0 juhtima. Viimsil tekkisid seejärel paar head šanssi värava löömiseks, ent omad võimalused jäeti kasutamata. Tammeka oli terav taas 37. minutil, kui Devid Lehteri söödust kasvatas eduseisu 2:0 Basher. Samalt tulemuselt mindi vaheajale.

Teist poolaega oli vaevalt mängitud minut, kui nurgalöögi järgsest olukorrast toimetas palli võrku Giacomo Uggeri. Kolmeväravaline eduseis Tammekat ei rahuldanud – 64. minutil sai värava kirja Tanel Tammik ning viienda tabamuse toimetas viimsilaste võrku Dominic Laaneots.

Tammeka ja Viimsi üleminekumängude korduskohtumine peetakse pühapäeval, 3. detsembril Tartus. Juhul, kui mängukoht muutub ning mäng toimub Tartu Annemõisa jalgpallihallis kõlab kohtumise avavile kell 18.00.

Premium liiga üleminekumängude järel tagab liigas järgmiseks hooajaks koha meeskond, kes lööb kahe mängu kokkuvõttes rohkem väravaid.

Eelmine postitusAasta kergejõustiklasteks valiti Elisabeth Pihela ja Karel Tilga