Täna alustab traditsiooniline Taliturniir

0
24

Traditsiooniline klubisid hooajaks ettevalmistav Taliturniir alustab mängudega sellel reedel, 13. jaanuaril. Seekordne turniir valmistab lisaks mängijatele uueks hooajaks ette ka Premium liigasse saabuvaid videokohtunikke.

Turniiri avapäeva esimeses mängus lähevad kell 18.30 EJLi jalgpallihallis vastamisi JK Narva Trans ja Tallinna FCI Levadia. Samal päeva õhtul kell 20.30 astuvad väljakule Tallinna JK Legion ja JK Tallinna Kalev.

Esimese vooru kohtumised jätkuvad EJL jalgpallihallis 14. ja 15. jaanuaril. Päeva alustab kell 12.30 Harju JK Laagri ja Pärnu JK Vaprus ning jätkub kell 16.30 FC Kuressaare ja Tallinna FC Flora kohtumisega. Päeva lõpetab kell 18.00 Viljandi Männimäe hallis toimuv Tartu JK Tammeka ja Paide Linnameeskonna vaheline mäng.

28. ja 29. jaanuaril toimuvatel õppepäevadel katsetatakse Taliturniiri kohtumistel videokohtunike töös kasutatavaid süsteeme. 19. veebruarini kestva Taliturniiri jooksul tabelit ei peeta ning seega ei selgitata ka turniiri üldvõitjat. Kõigi juba paika saanud mängude toimumisaegadega saab tutvuda Taliturniiri kalendrist.

Taliturniiri kohtumisi peetakse Tartu, Haapsalu, Viljandi ja EJLi jalgpallihallis. Soccernet TV ja EJLTV otsepildis saab kaasa elada kokku 25 kohtumisele, mis peetakse A- ja B-turniiridel.

Pressiteade

Eelmine postitusTäna algavad Eesti meistrivõistlused kurlingus
Järgmine postitusHokkimäng. HC Everest – HC Panter. 14.01.2023

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.