Tennis: Vladimir Ivanov võitiski kaheksanda meistritiitli

0
227

Alates tänasest on Vladimir Ivanov (2) üksikmängus kaheksakordne Eesti meister nagu ka 1930ndate valitseja Kristjan Lasn. Värskel meistril on püüda veel Toomas Leiust, kellel on 9 kuldmedalit.

Finaali Kenneth Raismaga (3) alustas Ivanov kuidagi loiult – esimeses setis jäi mulje, et ta ei saanud mängu sisse või oli tahtmisest puudu. Igatahes ei pidanud Raisma näitama hiilgemängu, piisas vaid korralikust esitusest, et sett võita 6:2. Mingi osa oli ka Raisma taktikas, et ta püüdis mängu palju varieerida ja Ivanovi oma tavarütmist välja saada. Kuid siis võttis Ivanov “jalad kõhu alt välja” ja hakkas mängu domineerima. Kui meister punktis initsiatiivi sai, siis ta selle enamasti ka realiseeris, aga Raisma oli selles osas ebakindlam. Pealegi patustas noorem mees liiga palju topeltvigadega.

Võib-olla oma parimat mängu näitas Raisma 4. seti esimesel poolel, aga 4:1 edust ei piisanud. See oli ka ainus sett, kus algul ette läinud mees ei võitnud, ülejäänud settides sellist pinget polnud. Lõpptulemus 2:6, 6:2, 6:2, 7:5 peegeldas jõudude vahekorda, kuid ilmselgelt ei suutnud Raisma taas anda endast parimat, mis oleks tõenäoliselt mängu muutunud ülimalt tasavägiseks. Nii ta oli öelnud ka eilses intervjuus, et ei suuda võistlusmängudes endast parimat kätte saada.

Pärast mängu ütles Raisma, et topeltvead tulid eelkõige tema enda valiku tõttu lüüa teist servi riskeerivamalt. Mingil määral see toimis, aga põhiliselt siiski vaid esimeses setis.

Eelmine postitusKatriin Saar jättis kasutamata kaks matšpalli ja kaotas Elena Malõginale
Järgmine postitusPetank: Toimusid Kohtla-Järve meistrivõistlused triodele

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.