Tipneri karikavõistlustel loositi poolfinaalide võistluspaarid

0
8

Evald Tipneri karikavõistlused on jõudnud poolfinaalide lävele ning EJLi ruumides loositi täna, 11. aprillil otsustavate mängude võistluspaarid.

Loosikausis oli kokku neli meeskonda, kes näitasid sel nädalal peetud veerandfinaalides head minekut: Tallinna FCI Levadia, Paide Linnameeskond, Nõmme Kalju FC ja Viimsi JK. Loosimise viis läbi Jalka ajakirja peatoimetaja Raul Ojassaar, kelle käe läbi sai Levadia vastaseks ainsa võistlustulle jäänud Esiliiga klubi Viimsi JK ning teises poolfinaalis kohtuvad Paide ja Kalju.

Lisaks karikavõitja tiitlile on võistlustulle jäänud meeskondadest kolme jaoks mängus ka võimalus mänguda UEFA klubisarjas. Et Paide Linnameeskond teenis mullu Premium liigas neljanda koha, tagaks neile pileti Euroopasse nii Paide enda kui ka Levadia karikavõit. Kalju ja Viimsi peaksid Konverentsiliigasse pääsemiseks jõudma Tipneri karikavõistluste finaali ning teenima seal võidu.

Tipneri karikavõistluste poolfinaalid:

Tallinna FCI Levadia – Viimsi JK
Paide Linnameeskond – Nõmme Kalju FC

Tipneri karikavõistluste poolfinaalid on planeeritud toimuma 7. ja 8. mail, jalgpalliliit teatab täpsed toimumisajad esimesel võimalusel. Karikavõitja selgub A. Le Coq Arenal toimuval klubijalgpalli pidupäeval 25. mail kell 19.00.
Eelmine postitusSelgunud on Eesti malemeistrid klassides U10 ja U16
Järgmine postitusBalti liiga kulminatsioon: tiitlit jahivad Serviti ja Viljandi

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.