Toimus IV Ümber Kuremäe kloostri jooks

0
208

Toimus IV Ümber Kuremäe kloostri jooks. Sellel aastal sai rada pisut muudetud, et kasutada ära Alutaguse vallas valminud Illuka ja Kuremäe vahelist kergliiklusteed. Jooksjad enam ringi ümber kloostri küll ei teinud aga finišisse jõudmiseks tuli joosta ikkagi ümber kloostri.

2,5. km start oli Kuremäe allikua juures olevast parklast. Sealt startisid noored (PT10- PT16) ja vanimad osalejad MN55+. Kokku startis 27 jooksjad ja 5 kepikõndijat. T10 võitis Anette Kivimägi (12:20), T13 võitis Herta Rajas (11:39), T16 võitis Julija Kiseljova (11:55), N55+ võitis Kaja Jõemets (14:00), P10 võitis Artjom Šurõgin (10:51), P13 võitis Joonas Nurgamaa (10:15), P16 võitis Karel Vähk (10:21) ja M55+ võitis Ülo Ojava ajaga 10:58.

7,5. km start oli aga Illuka Kooli staadionilt. Võistlus rajal asus 31 jooksjat ja 8 tervisekõndijat. Naiste klassis võitis Kristina Dzjuba ajaga (32:27), meeste parim oli Dmitri Aristov (24:40), N35 parim Hillevi Velba (34:09), M35 parim Ilja Dzjuba (29:05), N45 parim Irina Oleinitš (37:18) ja M45 parim Vjatšeslav Košelev (27:19).

Tillujooksus osales 23 väikest jooksu sõpra.