Tavaliselt on lihtsalt aja raiskamine soovida, et asjad oleksid teisiti. Kuid see ei takista inimestel neid soove soovimast ja paremast olukorrast unistamast. Uued online kasiinod, mida leiad lehelt https://online-casino.ee/uued-kasiinod/ kuulavad sageli oma võimalike klientide soove, sest see annab neile võimaluse kohe alguses teistest eristuda.

Uusi online kasiinosid lisandub Eesti klientide jaoks õnneks pidevalt. Näiteks Posido kasiino ülevaade toob välja ühe online kasiino, mis Eestis tegutsemise litsentsi on alles hiljuti omandanud. Kuid, mis on need mängijate lihtsad soovid, millele online kasiinod peaksid oma tegevuses vastu tulema?

Slotikad võiksid näidata tagasimakse protsenti
Kas oled kunagi proovinud leida oma mängitavate slotimängude RTP-d ehk mängijatele tagasimakse protsenti? Kui oled, siis tead, et neid numbreid on äärmiselt raske leida ja paljudel juhtudel on neid isegi võimatu leida.

See on midagi, mida iga mänguautomaat, olgu see siis maapealses kasiinos või mobiil- või veebikasiinos, peaks enne mängimist mängijale näitama. Inimesed mängiksid endiselt mänguautomaate, kuid see sunniks ka mänguautomaatide tootjaid ja kasiinosid pakkuma mängijatele konkurentsivõimelisemaid protsente.

Enamiku teiste kasiinomängude tagasimakse protsente on võimalik kui mitte kasiinost, siis vähemalt internetist leida ja mängijad mängivad neid mänge endiselt. Muidugi pole need mängud tavaliselt nii populaarsed kui slotimängud ja enamik mängijaid on numbrite otsimiseks liiga laisad.

Kasiinod peaksid sulgema lauad, mis maksavad 6/5 blackjacki eest
Sul ei ole palju kontrolli kasiinode mõjutamiseks, mis ei too välja mänguautomaatide tagasimakse protsente, kuid sul on siiski teatud kontroll selle üle, kas need kasiinod pakuvad jätkuvalt blackjacki mänge, mille puhul makstakse blackjacki saamisel panusest võit tagasi 6/5, mitte 3/2 suhtena.

Kasiino valdkond oskab hästi kohaneda ja muutuda, kui neil seda vaja on. Kui kasiinod lõpetavad millegagi raha teenimise, kipuvad nad selle asemele otsima midagi, mis teenib rohkem raha. Seetõttu saab mõjutada 6/5 blackjacki saadavust sellega, et mitte sellises lauas mängida. Kui iga blackjacki mängija lõpetaks 6/5 blackjacki mängimise, lõpetaksid kasiinod selle pakkumise. Tõenäoliselt ei juhtu seda aga niipea, sest enamikul inimestel, kes mängivad 6/5 blackjacki, pole aimugi kui palju ebasoodsam see mäng on.

Ameerika rulett peaks lakkama olemast
See on veel üks olukord, kus sul on teatud kontroll. Ainus põhjus, miks kasiinod pakuvad Ameerika reeglitega ruletti, on see, et inimesed mängivad seda endiselt. Kui kõik keelduksid mängimast Ameerika reeglitega ruletti, lakkaks mäng olemast.

Euroopa reeglitega rulett on palju soodsam mäng, sest kui eemaldada lihtsalt topelt 0 koht, tõuseb tootlus veidi alla 95% pealt kuni 97,3%-ni. Et mõista, miks see nii on, heida kiire pilk mistahes panuse võidu tõenäosusele, mis maksab 1:1 (näiteks punane/must, paaris/paaritu number). Ameerika ruleti reeglite lauas võidad 18 korda 38-st ja Euroopa reeglite lauas 18 korda 37-st kui kuul maandub igal sektoril ühe korra. Täiendav kaotus ei pruugi tunduda suur, kuid see tähendab, et kaotad ühe lisapanuse iga 38 keerutuse kohta.

Põhjused, miks selles artiklis esitatud soovid tõenäoliselt lähiajal veel ei täitu, on see, et need maksaksid kasiinodele raha. Kui igal mänguautomaadil oleks näidatud tagasimakse mängijale, mängiks vähem inimesi. Ja kui kasiinodel poleks 6/5 blackjacki või Ameerika ruletti, poleks need lauad nii tulusad.

Eelmine postitusEesti maavõistlused jätkuvad pärast kaheaastast pausi
Järgmine postitusU16 Balti meistrivõistlused võitis Eesti koondis

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.