Valgas selgitati U-20 vanuseklassi Eesti meistrid maadluses

0
17

Selle aasta Eesti meistrid selgitati U20 vanuseklassis välja Valga Spordihoones 10.02.2024, kus oli matil võistlemas 171 maadlejat 28 klubist üle Eesti.

Eesti meistriks tulid:

2024 Naistemaadluse U20 vanuseklassi Eesti meistrid:

-50 kg Roosmarii Roost (Maadlusklubi Juhan)
-53 kg Anu-Liis Raudsepp (Väike-Maarja Valla Rahvaspordiklubi)
-57 kg Lisette Böttker (Spordiklubi EstWrest)
-62 kg Kärol Tamson (Jõgeva Valla Spordikool/Jõgeva RJK Ramm)
-68 kg Gudrun Roosiõis (Jõgeva Valla Spordikool/Jõgeva RJK Ramm)
-76 kg Merily Väster (Spordiklubi Nipi/Põltsamaa Spordikool)

Võistkondlikus arvestuses:

I koht: Maadlusklubi Juhan 20 punkti
II koht: Jõgeva Valla Spordikool/Jõgeva Raskejõustikuklubi Ramm 17 punkti
III koht: Spordiklubi Nipi 15 punkti

 2024 Kreeka-Rooma maadluse U20 vanuseklassi Eesti meistrid:

-55 kg Richard Pajuviidik (Maadlusklubi Nelson)
-60 kg Al-Bara Chopalaev (Maadlusklubi Nelson)
-63 kg Nikita Muradov (Maadlusklubi Nelson
-67 kg Artur Jeremejev (Tartu Kalev Englas)
-72 kg Max Hristjuk (Tartu Kalev Englas)
-77 kg Rainer Plaser (Korrus3)
-82 kg Uku Eskel (Maadlusklubi Nelson)
-87 kg Marcus-Evert Uhtjärv (Spordiklubi 1Piir)
-97 kg Rasmus Liisma (Maadlusklubi Aberg)
-130 kg Hendrik Rämman (Spordiklubi Martna)

Võistkondlikus arvestuses:

I koht: Maadlusklubi Aberg 40 punkti
II koht: Maadlusklubi Nelson 36 punkti (4 esikohta)
III koht: Tartu Kalev Englas 36 punkti (2 esikohta)

 2024 vabamaadluse U20 vanuseklassi Eesti meistrid:

-57 kg Rene Talts (Viljandi Spordikool/Maadlusklubi Tulevik)
-61 kg Janar Lips (Viljandi Spordikool/Maadlusklubi Tulevik)
-65 kg Daniel Jasnov (Viljandi Spordikool/Maadlusklubi Tulevik)
-70 kg Karlis Ander All (Tartu Kalev Englas)
-74 kg Nikolai Tarassov (Spordiklubi Kuldkaru)
-79 kg Tristan Aleksandrov (Viljandi Spordikool/Maadlusklubi Tulevik)
-86 kg Vladislav Rjabtsev (Spordiklubi Tulevik)
-92 kg Marten Kuus (Tartu Kalev Englas)
-97 kg Renar Joonas (Tartu Kalev Englas)
-125 kg Jarek Borgmann (Tartu Kalev Englas)

Võistkondlikus arvestuses:
I koht: Viljandi Spordikool/Maadlusklubi Tulevik 48 punkti
II koht: Spordiklubi Kuldkaru 37 punkti
III koht: Tartu Kalev Englas 32 punkti.

Pildil punases trikoos eelmise aasta U-23 MM-i 5. mees Artur Jeremejev (Foto autor Jaanek Lips)

Eelmine postitusOliver Ojakäär jõudis esimest korda ITF-i turniiril finaali
Järgmine postitusNädalavahetusel selguvad kergejõustiku Eesti meistrid

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.