Võrkpall: Suvevolle on selleks aastaks lõppenud

0
211

Suvevolle viimane etapp oli nii tasavägine, et seda saab lugeda ka öövolleks, sest viimane mäng lõppes alles kell 22.30. Kolm kohtumist kümnest lõppes ainult kahe geimivõiduga, ülejäänud seitse aga vajasid võitja selgitamiseks ka kolmandat geimi.

Kuna kohale oli tulnud ainult kuus meest, siis mängisime jällegi segavõistkondadena ja need kõik osutusid küllaltki võrdseteks, kus esineliku järjestus selgus alles peale viimast kohtumist. Lõppkokkuvõttes võitis ikkagi kahe meesmängijaga võistkond Indrek Ojasoo, Jaak Kivend ja Lisette Villers. Teiseks jäi sama arvu geimivõitude kuid halvema geimide suhtega Taivo Valduri võistkond, kus mängisid veel Sofja Žuravljova ja Tiia Klaas. Kolmandaks jäi Toomas Stroo võistkond, kus lisaks temale veel Marjaana Lepiste ja Carolin Mesi.
Olgugi, et Karl Liiva võistkond jäi viimasel etapil neljandaks, säilitas ta reitingus esikoha 86 punktiga, Taivo Valdur tõusis viimase etapi teise kohaga reitingus teiseks 84 punktiga ja kolmandaks langes viimase etapi viienda kohaga Oleksii Bilous 81 punktiga. Naiste reitingu tipus säilitasid oma kohad Marjaana Lepiste 94 punktiga ja Sofja Žuravljova 90 punktiga.  Kolmandaks tõusis aga Külli Stroo 80 punktiga, sest Ave Uustalu ei saanud viimasel etapil osaleda. 8. etapi tulemused
sportiv.ee
Eelmine postitusEesti noortekoondis edestas mäekõrguse eduga lõunanaabritest eakaaslasi
Järgmine postitusSelgusid naiste 2020/21. aasta karikavõistluste 1/16-finaalide paarid

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.