Võrkpall: Toimus Ida-Virumaa võrkpallisarja 3vs3 viimane etapp

0
223

Mäetagusel selgitati viimasena naiste üldvõitja, kelleks osutus Ida 13 võistkond koosseisus Marjaana Lepiste, Julia Pimenova ja Veronika Kozlova. Võistkondi oli seekord kohale tulnud vähem – ainult 10.

Ida-Virumaa võrkpallisarjal 3vs3 sel hooajal vedas – kõikidel etappidel oli ilus ilm. Eriti lämbe oli viimane etapp nüüd Mäetagusel, kus oli tõesti raske mängida. Kuna nii M 35+ kui N 35+ oli üldvõitja selgunud juba peale kolmandat etappi, siis nendel võistkondadel erilist pinget polnud, kuid soov ikkagi ka viimane etapp võita. Aga nii ei läinud M35+ Narva meeskonnal, sest kaotati VK Viro võistkonnale, kuigi teist Viro võistkonda võideti. VK Viro naiskond aga suutis ka viimasel etapil võidu võtta, mis aga seekord tuli väga raskelt. Lõpus pidime ka punkte lugema, sest esimene kohtumine võistkonnaga Segased kaotati 1:2, teine aga võideti 2:1.

Kuigi meestel oli üldvõitja juba selgunud, ei andnud võitjad ka viimasel etapil teistele võimalust. Ainult naistel pidi üldvõitja selgitama viimane etapp, mis aga kulges ikkagi ühepoolselt, kus Ida 13 võitis kahel korral Alutaguse naiskonda tulemusega 2:0.
sportiv.ee
Eelmine postitusMale: Toimusid Kohtla-Jarve linna meistrivõistlused välkmales
Järgmine postitusKergejõustik: Toimus noorte heitjate seeriavõistluse 2. etapp

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.