Levadia jõudis eurosarjas järgmisse ringi

0
170

Tallinna FCI Levadia suutis UEFA Konverentsiligas jõuda kvalifikatsiooniturniiri teise ringi, kui koondtulemusega 4:2 mängiti üle Gibraltari meeskond St Joseph’s.

Levadial õnnestus vastane A. Le Coq Arenal üle mängida 3:1 ja kuigi täna Gibraltaril toimunud korduskohtumises jäädi kaotusseisu, võideldi välja 1:1 viik, mis oli Eesti meeskonnale piisav.

Juanfri 19. minuti väravast võitis St Joseph’s täna avapoolaja 1:0, kuid teisel poolajal lõi Levadia eest värava Zakaria Beglarishvili, kes oli täpne ka meeskondade avavaatuses Tallinnas.

Järgmises ringis on Levadia vastaseks Dundalk (Iirimaa). Esimene mäng peetakse nädala pärast võõrsil ja korduskohtumine toimub Eestis 29. juulil.