Aastalõputurniiril käis väljakul enam kui 3300 mängijat

0
13

Möödunud aasta detsembrikuus toimunud 27. Aastalõputurniirist võttis osa 268 võistkonda ja 3328 jalgpallurit.

16.–30. detsembrini peeti Kalevi Spordihallis 24 turniiri, kui eri vanuseklassides ja liigades käisid väljakul nii poisid, tüdrukud, harrastajad, fännid, seeniorid, ettevõtete esindused ja tippliigade mängijad. Esmakordselt toimus Premium liiga legendide turniir, kus omavahel võistlesid Premium liiga klubide legendidest komplekteeritud võistkonnad.

Kahe nädala jooksul peeti kokku 621 kohtumist, mille käigus löödi 1900 väravat. Aastalõputurniiri parim väravakütt oli U14 vanuseklassi turniiril võistelnud FC Tallinn I jalgpallur Artjom Timakov, kes sai kirja 14 tabamust. Talle järgnesid üheksa tabamusega Renata Strigina (Tallinna FC Ararat, tüdrukute U13 turniir) ja kaheksa väravat löönud Gregor Lehtmets (Viimsi JK, esiliigade turniir).

Enim esikohti teenisid turniiril nii FC Nõmme United kui Viimsi JK/MRJK, kes mõlemad täiendasid oma auhinnakappi kolme võidukarikaga. Nõmme United võidutses U16 vanuseklassi arvestuses, U17 Eliitliiga 1. turniiril ning Teise liiga turniiril. Viimsi pani oma paremuse maksma U13 ja U15 vanuseklassi arvestuses ning Esiliigade turniiril.

Igal turniiril autasustati karikaga esikolmikut, lisaks valiti parim mängija, väravavavaht ja väravakütt, kes teenisid eriauhinna.

„Suur rõõm, et jalgpallipere tuli kokku ja sai pärast hooaega jalgpalliaastale ühiselt joone alla tõmmata. Aitäh kõigile, kes leidsid tee väljakule ja tribüünile või elasid mängudele kaasa otsepildi vahendusel. Täname ka turniiri toetajaid ja korraldajaid,” ütles Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Anne Rei.

EJLi pressiteenistus

Eelmine postitusSaalijalgpalli karikavõistluste finaalneliku kohtumised peetakse Jõhvis
Järgmine postitusEesti kurlingupaar alustas Kanada slämmiturniiri võiduga

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.