Algas registreerimine juba kümnendat korda toimuvale Narva Energiajooksule

0
163

Algas registreerimine juba kümnendat korda toimuvale Narva Energiajooksule.
Kui terviseriskid Eestis saavad maandatud, siis oodatakse 12. juunil 2021 toimuvale Ida-Virumaa suurimale spordisündmusele esmakordselt viit tuhandet osalejat.

Narva Energiajooksu programmi kuuluvad traditsiooniliselt 21,1-kilomeetri pikkune poolmaraton ning 6-kilomeetrine distants jooksjatele ja käijatele. Koostöös Eesti Kergejõustikuliiduga toimuvad Narvas juba traditsiooniliselt ka Eesti meistrivõistlused poolmaratonis, kus arvukate harrastajate kõrval osalevad Eesti parimad pikamaajooksjad.

Ida-Virumaa suurima spordisündmuse vaheldusrikas rada viib osalejad ajaloolise Kreenholmi Manufaktuuri territooriumile, läbib mitmeid Narva linna tänavaid ja kergliiklusteid ning teeb põike Äkkekülas võimsa arenguhüppe teinud Pähklimäe terviseradadele. Poolmaratoni ja kuuekilomeetrise distantsi lõpetajad saavad kaela Energiajooksu unikaalse juubelimedali.

Narva Energiajooksu puhul on tegemist kogu pere spordiüritusega, kus saavad osaleda ka kõige pisemad spordisõbrad. Rannahoone juures Joaoru saarel toimuvad lõbusad lastejooksud, millest osavõtt on kõigile tasuta. Ka kõik lastejooksudel osalenud saavad finišis juubelijooksu medali.

Registreeruda saab siin.

Eelmine postitusMaicel Uibo ei võistle vigastuse tõttu rahvusvahelisel mitmevõistlusel
Järgmine postitusKandidaatide esitamine spordistipendiumidele “Noor ja andekas Ida-Virumaa sportlane”

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.