Algasid Eesti meistrivõistlused iluuisutamises

0
17

Täna 17. detsembril algasid Eesti meistrivõistlused iluuisutamises Tallinnas Tondiraba jäähallis. Naiste üksiksõidus osaleb 11 iluuisutajat, meeiste üksiksõidus – 4.

Pärast lühikava juhib naiste üksiksõidus Niina Petrõkina punktisummaga 63,98. Oma kavas oli tal hüpetest kolmekordne Flip, kaskaad kolmekordne Lutz – kolmekordne Toeloop ning kahekordne Axel. Niina Petrõkina treenib klubis “Cascade”, tema treener on Svetlana Varnavskaja. Niina Petrõkina lühikava koreograafia on loonud tuntud koreograaf Adam Solya.

Teisel kohal on punktisummaga 58,89 Natali Langerbaur ja kolmandal kohal punktidega 56,68  Kristina Shkuleta-Gromova.

Eva-Lotta Kiibus Eesti meistrivõistlustest osa ei võta. Ta teatas oma sotsiaalmeedias, et on veel kimpus traumadega ja jätab selletõttu võistlused vahele.

Meeste üksiksõidus juhib pärast vabakava Aleksandr Selevko punktisummaga 84,62. Oma kavas hüppas ta kolmekordse Lutz’i, kaskaadi neljakordne Toeloop – kahekordne Toeloop ja kolmekordse Axeli. Teisel kohal on tema vend Mihhail Selevko punktisummaga 77,34. Mõlemad treenivad klubis “Kristalluisk“ ja nende treener on Irina Kononova. Mõlema kavade koreograaf on Rostislav Sinitsõn. Kolmandal kohal on Arlet Levandi punktisummaga 63,31 palli.

Võistlused jätkuvad homme vabakavaga kell 13.30

Homset ülekannet saab jälgida siit.

Ia Remmel

Eelmine postitusMis on online kasiinod ja kuidas need töötavad?
Järgmine postitusEesti U20 noortekoondis alistas MM-il Itaalia 2:1 ning lõpetas turniiri viienda kohaga

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.