Coolbet Hokiliigas olid laupäeval võidukad Tallinna HC Panter ja Tartu Välk 494

0
21

Coolbet Hokiliigas olid laupäeval peetud uue aasta esimestes mängudes võidukad Tallinna HC Panter ja Tartu Välk 494.

Tartu Välk 494 alistas Kohtla-Järvel SK Viru Sputniku 5:2 (2:1, 2:0, 1:1). Tartlaste poolel skooris kahel korral Oleksii Voitsekhivskyi (2+1) ning korra Harri Koll (1+1), Dmitri Kuznetsov ja Maksim Širokovs. Otar Sakhokia andis kaks väravaga lõppenud söötu. Kodumeeskonna tabamuste eest hoolitses Maksim Urlihh, mõlemal puhul oli üheks söötjaks Allan Saar.

SK Viru Sputniku väravavaht Sergei Andrejev tõrjus mängu jooksul 46 ning Välgu kolleeg Ervins Mustukovs 25 vastaste üritust.

HC Panter alustas uut aastat Haabersti jäähallis 5:2 (1:0, 1:2, 3:0) võiduga HS Riga üle. Pantrid juhtisid teise kolmandiku alguses Andrei Rozinko ja Silver Kerna väravatest 2:0, kuid vastased suutsid enne viimasele vaheajala minekut Rojs Alens Alupsi ja Markuss Zakitise täpsete visete tulemusel skoori viigistada. Kolmandal perioodil viskasid Jaanus Sorokin, Patrick Kookmaa ja Niklas Sildre kolm vastuseta väravat ning tagasid pealinna klubile kindla võidu. HC Panteri mängijatest olid kokkuvõttes resultatiivseimad Kerna (1+3), Sorokin (1+2) ning kaks tulemuslikku söötu andnud Paul Sillandi.

HC Panteri väravat kaitsnud Anatoli Sizov tõrjus mängu jooksul 17 ning Oskars Gusev HS Riga poolel 29 pealeviset.

Pühapäeval kell 16:10 kohtuvad meeskonnad omavahel Haabersti jäähallis uuesti. Kell 16:00 astuvad Ida-Virumaa derbis vastamisi Kohtla-Järve SK Viru Sputnik ja Narva PSK.

Coolbet Hokiliiga tabeliseis: HK Kurbads 28 (14), HC Panter 25 (14), Tartu Välk 494 14 (15), HS Riga 13 (17), HC Everest 12 (12), Narva PSK 12 (14), SK Viru Sputnik 0 (14).