Coolbet saaliliigas mängib 2021/2022 hooajal senise 8 asemel 10 meeskonda

0
113

Uus saalijalgpallihooaeg on ukse ees ning klubid saavad oma võistkondi registreerida ERISes 15. septembrini.

Coolbet saaliliigas mängib 2021/2022 hooajal senise 8 asemel 10 meeskonda. Eesti kõrgeimasse saalijalgpalli liigasse tõusjad selgusid lisaturniiri abil. Koroonaviiruse levikust tingitud piirangute tõttu ei olnud tänavu kevadel võimalik saalijalgpalli Esiliigat lõpuni mängida. Tekkinud olukorras pidas jalgpalliliit nõu nii Coolbet saaliliiga kui ka esiliiga võistkondadega ja otsustas tõsta algavaks hooajaks Coolbet saaliliiga võistkondade arvu. Hooajal 2021/2022 moodustavad Coolbet saaliliiga kõik lõppenud hooajal seal mänginud võistkonnad, kellega liitusid lisaturniiri kaks paremat, kelleks osutusid JK Sillamäe Kalev ja Rõuge Saunamaa.

Lisaks võistkondade arvule muutub tulevast hooajast veidi Coolbet saaliliiga võistlussüsteem. Endiselt peetakse liigas kaheringiline põhiturniir, millele järgnevad 1.–8. kohale tulnud võistkondade osavõtul peetavad sõelmängud. Muudatus puudutab põhiturniiri esimesel ja teisel kohal lõpetanud võistkondi – kui varasemalt alustasid kaks paremat kohamängudega poolfinaalist, siis nüüd mängitakse ka veerandfinaali.

Lisaks Coolbet saaliliigale saab 15. septembrini võistkondi üles anda esiliigasse ja II liigasse. Kui II liiga võistkondade arv osutub oodatust tagasihoidlikumaks, mängitakse tänavu meistrivõistluseid suurenenud Coolbet saaliliigas ja esiliigas. Samuti saab antud kuupäevani märku anda oma huvist võtta osa karikavõistlustest.

EJLi pressiteenistus

Eelmine postitusKuidas toetada oma lemmikut spordivõistkonda
Järgmine postitusEuroopa MV 64- ruuduses kabes Jõgeva vallas

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.