Coolbet saaliliigas teenisid kindla võidu Viimsi, Narva ja Phoenix

0
31

Nädalalõpul mängiti Coolbet saaliliigas 2. vooru kohtumised, kus kindlad võidupunktid said kirja Viimsi FC Smsraha, Narva United FC, Tartu vald Ravens Futsal ja Jõhvi FC Phoenix.

Vooru avamängus kohtusid Sillamäe NPM Silmet ning Viimsi FC Smsraha. Kuigi varasemate omavaheliste kohtumiste tulemused rääkisid Silmeti kasuks, tuli meeskonnal seekordses voorus tunnistada Viimsi viieväravalist paremust: Viimsi võitis tulemusega 9:4. Kohtumise suurim väravakütt oli Milorad Bojic, kes sai enda nimele viis täpset tabamust, neist kolm saatis Bojic võrku teisel poolajal. Viimsi eest olid veel täpsed Vitalii Katerynin ning Edwin Strüf. Silmeti eest sai kaks tabamust kirja Anton Pfening, ühe värava lisasid Yurii Kidanov ja Volodymyr Lonshakov.

Jõgeva spordikeskus Virtuses toimunud kohtumises FC Jõgeva Wolvesi ja Narva United FC vahel nägi sarnaselt vooru avamängule 13 väravat: Narva alistas vastase tulemusega 8:5. Wolves asus küll kuuendal minutil kohtumist juhtima, kuid juba veerandtunniks jäädi kaotusseisu. Tagaajaja rolli jäänud Wolves võitles 5:5 viigitulemus küll 35. minutiks välja, kuid Narva pani järelejäänud viie minutiga järgmise käigu sisse ning vastasele löödi veel kolm vastuseta väravat, mis ka mängusaatuse otsustas. Narva Unitedi eest skooris kolmel korral Andrei Gornev, neist kahel korral realiseeris Gornev penalti, kaks tabamust lisasid Stanislav Bõstrov ja Vitaly Kutuzov ning ühe Maksim Raužin. Võõrustajameeskonna Wolvesi ridades olid täpsed Hardi Lill (2), Martin-Gert Pärli, Eduard Kovbasnjuk ja Marko Murumaa.

Esiliigast kõrgliigasse kerkinud Tallinna FC Bunker Partner andis Tartu vald Ravens Futsal meeskonnale kõva lahingu, kuid lõpuvile kõlades tuli tunnistada Ravens Futsali 4:3 paremust. Tartu meeskond lõi oma kohtumise tabamused 23 minutiga: kahel korral sahistas võrku Temari Nuuma, korra Raul Rebane ja Ken-Krister Uuspalu. 0:4 kaotusseisus olles hakkas Bunker Partner vahet vähendama ning suutis kolm tagasi lüüa, kuid see polnud piisav, et kohtumisest punkte napsata. Bunker Partneri eest olid täpsed Aleksei Titenok, Jevgeni Skamnitski ja Pavel Rubel.

Vooru lõppakord mängiti Kohila spordihoones, kus külalismeeskond Jõhvi FC Phoenix alistas Rummu Dünamo 9:5. Kiirelt väravaarve avanud Phoenix läks vaheajale 4:2 eduseisus, teisel poolajal panid mõlemad meeskonnad juurde ning enam kui duubeldasid skoori. Phoenixi eest oli nelja tabamusega täpseim Vladislav Friesen, kolm tabamust lisas Andrei Vrabie, ühe Danila Tsõgankov ja Roman Svidovitš. Rummu Dünamo väravate eest kandsid hoolt Vladimir Ivanuško (3), Arseni Hmeljov ja kaptenipaela kandnud Stanislav Hmeljov.

Coolbet saaliliiga 3. vooru kõik kohtumised mängitakse laupäeval, 4. novembril.

jalgpall.ee

Eelmine postitusKorvpall. Rahvaliiga. Mäng võistkondade “Jõhvi Gümnaasium/Karjamaa” ja “Toila” vahel. 27.10.2023