Eesti 3×3 koondised Euroopa mängudel veerandfinaali ei jõudnud

0
12

Poolas, Krakowis toimuvatel Euroopa mängude 3×3 korvpalliturniiril jäid meie mehed ja naised kahjuks pidama alagruppi.

Naiste koondis koosseisus Marie Anette Sepp, Annika Köster, Kadri-Ann Lass ja Sofia Kosareva pidas eile tulise lahingu veerandfinaali koha pärast Poolaga, kuid pidid kahjuks alla vanduma 15:16, Sofia Kosereva tabas veel lõpusireeniga kaugviske (mis oleks meie naised viinud veerandfinaali), kuid kahjuks kohtunikud seda ei lugenud ja meie naiste saagiks jäi alagrupis 1 võit Ukraina üle ja 2 kaotust.

Meeste koondis Oliver Metsalu, Hendrik Eelmäe, Jaan Puidet ja Robin Kivi võitis eile alagrupi viimases mängus (seni kaotuseta olnud) Saksamaa 20:18, kuid kahjuks samuti edasi ei pääsenud, sest Eesti, Saksamaa ja Poola vahel tekkis surnud ring, milles halvim punktide suhe oli Eestil.

Täna jätkub Euroopa mängude 3×3 turniir veerandfinaalidega.

basket.ee

Eelmine postitusEesti sõidab võistkondlikele Euroopa meistrivõistlustele tugeva koondisega
Järgmine postitusSelgusid Eesti klubide eurosarjade kodumängude ajad ja võimalikud teise ringi vastased