Eesti-Belgia EM-valikkohtumisele on väljastatud juba enam kui 5000 piletit

0
17

Eesti meeste jalgpallikoondis kohtub 20. juunil kodusel A. Le Coq Arenal EM-valikmängus Belgiaga. Kohtumisele on juba väljastatud enam kui 5000 pääset, mis tähendab, et matšile on oodata ligi 10 000 pealtvaatajat.

„Huvi mängu vastu on väga suur ja praeguse piletimüügitempo juures ootame mängule ligi 10 000 pealtvaatajat,“ ütles Eesti Jalgpalli Liidu peadirektor Tõnu Sirel. „Eesti koondise tuline algus valiksarjas ja ülipõnev mäng võõrsil Austriaga lisab kindlasti huvi, samuti mängu eel toimuv festivaliala,“ märkis Sirel.

Viimati mängis meeste koondis Belgiaga kodumurul kaks aastat tagasi, kui juba 2. minutil viis Mattias Käit Eesti juhtima. Paraku tuli selles mängus siiski vastaste paremust tunnistada. Eesti võitis Belgia koondist 2009. aastal seisuga 2:0, kui värava autoriteks olid legendaarsed Raio Piiroja ja Konstantin Vassiljev.

Meeste koondise aasta esimese kodumängu esitleja on Eesti Jalgpalli Liidu suurtoetaja Coolbet. 20. juunil avatakse festivaliala kell 19, kontsert algab kell 19.30. Koondised alustavad mängueelse soojendusega kell 21.00, hümnid kõlavad kell 21.30 ning kohtunik annab avavile kell 21.45.

Pääsmed mängule on müügil Piletilevis, kus kõigil soovijatel on võimalik leida endale sobiva hinnaklassi ja istekohaga pääse. Eesti Jalgpalli Liit (EJL) tuletab meelde, et pääsmete edasimüük (sh välisfännidele) või piletite kasutamine kommertseesmärkidel (sh loosimised vms) on ilma EJLi nõusolekuta keelatud.

EJLi pressiteenistus 
Foto: Jana Pipar 

Eelmine postitusEesti noortekoondis võitis mitmevõistluse Balti meistrivõistlused
Järgmine postitusJärgmisel hooajal peetakse Eestis kaks jäähoki MM-i turniiri

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.