Eesti klubide eurohooaja saatuse otsustavad põnevad korduskohtumised

0
16

Neljapäeval, 20. juulil võõrustavad JK Narva Trans, Paide Linnameeskond ja Tallinna FCI Levadia Konverentsliiga esimese eelringi korduskohtumises vastavalt FC Pyunikut (ARM), B36 Tórshavni (FRO) ja MŠK Žilinat (SVK).

JK Narva Trans võõrustab Rakvere linnastaadionil kell 18.30 algavas kohtumises Armeenia klubi FC Pyunikit, kellele eelmisel nädalal alistuti võõrsil tulemusega 2:0. Mängu kohtunikebrigaad tuleb Põhja Iirimaalt: peakohtunik on Andrew Davey, teda assisteerivad äärtel Stephen Donaldson ja Georgios Argyropoulos ning neljanda kohtunikuna on ametis Thomas Anthony Clarke. Otsustava kohtumise avavile kõlab Rakvere linnastaadionil kell 18.30.

Paide Linnameeskond mängis möödunud nädalal Fääri saartel 0:0 viiki B36 Tórshavniga. See tulemus jätab Paidele neljapäevaks hea võimaluse kodumänguga edasipääs teenida. Kordusmäng leiab aset Kadrioru staadionil kell 18.30. Paide mängu teenindavad Ukraina kohtunikud: peakohtunik on Vitaliy Romanov, keda abistavad äärtel Semen Shlonchak ja Volodymyr Vysotskyi ning neljas kohtunik on Mykola Balakin.

Levadia pidi möödunud nädalalal tunnistama võõrsil MŠK Žilina nappi 2:1 paremust, seega on positiivse tulemuse korral võimalik koduväljakul kaalukauss enda kasuks kallutada ning järgmisesse ringi edasi liikuda. Mängu kohtunikebrigaad tuleb Montenegrost: peakohtunik on Miloš Savović, teda assisteerivad äärtel Aleksandar Djikanović ja Nikola Radulović ning neljas kohtunik on Nikola Cvijović. Otsustav korduskohtumine leiab aset A. Le Coq Arenal neljapäeval kell 19.45.

Võidu puhul pääsevad klubid edasi Konverentsiliiga teise eelringi, kaotuse puhul langetakse konkurentsist ning klubide euroteekonnad oleksid selleks hooajaks lõppenud.

EJLi pressiteenistus

Eelmine postitusU18 Balti meistrivõistlused võitis Eesti koondis
Järgmine postitusEestit esindab olümpiafestivalil 51 noorsportlast

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.