Eesti kurlingupaar tuli Riia MK-etapil teiseks

0
28

Eesti kurlingupaar Maria Kaldvee ja Harri Lill saavutas nädalavahetusel Riias toimunud MK-etapil teise koha.

Alagrupi mänge puhaste paberitega läbinud Kaldvee ja Lill jõudsid otse poolfinaali, kus saavutati kindel võit Tšehhi kurlingupaari Zelingrova ja Chabikovsky üle tulemusega 11-4. Finaalis pidid eestlased vastu võtma napi kaotuse Ungari kurlingupaarilt Joo ja Tatar. Vastasel õnnestus otsustavas voorus sooritada edukalt viimane vise, mis tõi ungarlastele kaks punkti ning kohtumine lõppes tulemusega 8-7.

Nii Ungari kui Tšehhi kurlingupaarid on Kaldvee ja Lille tulevased alagrupivastased aprillis Lõuna-Koreas toimuval MMil.

“Üldiselt näitasime head mängutaset, kuid finaalis ei suutnud me jääoludega kohaneda ja kaotasime võistkonnale, keda tegelikult oleks pidanud võitma. Samas hea meel on, et suutsime teist nädalavahetust järjest mängida MK finaalis,” kommenteeris Harri Lill ning lisas Riia MK-etapp oli viimane võistlus enne MMi.

Maailma edetabelis hoiavad Kaldvee ja Lill endiselt 2. kohta, Eesti kurlingupaari edestab vaid Šveitsi kurlingupaar Jenny Perret ja Martin Rios.

Riia MK etapist võttis osa Eesti kurlingupaar Vahi ja Padama, kes lõpetas 10. kohal ning kurlingupaar Gudovski ja Gudovski lõpetas võistluse 16. kohal.

Maailmameistrivõistlused segapaaris kurlingus toimuvad 22.-29. aprillil Lõuna-Koreas. Võistlema asuvad 20 riigi esindused Euroopast, Põhja-Ameerikast ja Aasiast.

Eelmine postitusCoolbet Hokiliiga võitjaks krooniti HK Kurbads
Järgmine postitusEesti U18 noortekoondis kaotas MM-il Lõuna-Koreale 2:5

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.