Eesti meistriteks segapaaris kurlingus tulid Kaldvee ja Lill

0
86

Eesti meistriks segapaaris kurlingus tulid tiitlikaitsjad Marie Kaldvee ja Harri Lill, kes alistasid finaalmängudes kurlingupaari Kaidi Elmik ja Mihhail Vlassov. Kolmandaks tulid Ingrid Novikova ja Andres Jakobson.

Kaldvee ja Lille jaoks on tegemist seitsmenda Eesti meistritiitliga. Turniiri käigus võitsid Kaldvee ja Lill kõik peetud kohtumised ning Eesti meistrid selgitati välja kahe võiduni mängitavas finaalseerias. Esimene finaalmäng lõppes Kaldvee ja Lille võiduga 8:4. Finaalseeria teine mäng lõppes tulemusega 8:3.

Ühtlasi annab Eesti meistri tiitel Kaldveele ja Lillele õiguse esindada Eestit aprillis Lõuna-Kores toimuvatel segapaaride maailmameistrivõistlustel. Segapaaris kurlingu MM toimub 22.-29. aprillil ning võistlema asuvad 20 riigi esindused Euroopast, Põhja-Ameerikast ja Aasiast.

Eesti meistritiitli eest võistles tänavu kümme kurlingupaari. Eesti meistrivõistlused kurlingus on pühendatud Eesti Olümpiakomitee 100. sünnipäevale. Võistlusel esikolmikusse jõudnud sportlased teenivad EOK 100 erikujundusega Eesti meistrivõistluste medalid.

Mängude tulemused: https://bit.ly/3YU09ra

Eelmine postitusCoolbet Hokiliigas olid võidukad põhiturniiri parimad HK Kurbads ja HC Panter
Järgmine postitusHomme algavad kergejõustiku Euroopa sisemeistrivõistlused

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.