EMV orienteerumissprindis võitsid Evely Kaasiku ja Kenny Kivikas

0
212

Eile Narvas peetud selle aasta esimestel orienteerumisjooksu Eesti meistrivõistlustel võidutsesid Evely Kaasiku ja Kenny Kivikas. Kummalegi oli see juba mitmes kord olla Eesti parim sprindiorienteeruja.

Kui naiste põhiklassis juhtis Evely võistlust algusest lõpuni ja vahe järgmistega sprindi mõttes mäekõrgune, siis Kenny saavutas liidripositsiooni alles eelviimases kontrollpunktis.

Kenny kommentaar: “See oli mulle hooaja esimene sprindivõistlus ning Eesti MV-le kohaselt oli ka stardieelne pinge päris suur. Sooritus oli algusest lõpuni rabe, kuid olen rahul, et suutsin raja viimasel paarisajal meetril võistluse enda kasuks kallutada. Rada pakkus väljakutseid algusest lõpuni, Narva linnuse ümbrusesse olid rajameistrid Margus Klementsov ja Jaanus Reha teinud EMV-le väärilised rajad.”

Evely kommentaar: “Täna olid punktid tihedalt ja rada pakkus väga palju suunamuutuseid. Kiire kaardi lugemine ja otsuste langetamine oli esmatähtis. Suuremalt jaolt see õnnestus. Üks suurem u 15 sekundiline viga sattus siiski sisse. Füüsiliselt oli tunne pigem kehv, kuid rada ka ei pakkunud õnneks võimalust joosta kiiresti, sest nii-öelda nikerdamist oli väga palju ja see tõmbas keskmise tempo väga madalaks. Ülekaalukas võit oli üllatav.”

Naiste esikolmik:
1. Evely Kaasiku, JOKA, 16:59
2. Emily Raudkepp, OK Peko, 18:40 (+1:41)
3. Teele Telgma, SK Saue Tammed, 18:47 (+1:47)

Meeste esikolmik:
1. Kenny Kivikas, OK Ilves, 16:20
2. Sergei Rjabõśkin, OK Peko, 16:23 (+0:03)
3. Kristo Heinmann, OK Peko, 16:25 (+0:05)

Tulemused.

Orienteerumine.ee

Eelmine postitusKergejõustik: Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused. 29.08.2020
Järgmine postitusKabe: Toimus “Kaevuri kombain” vene kabes

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.