Esmaspäeval algavad kergejõustiku Euroopa meistrivõistlused

0
12

15.-21. augustil toimuvad Saksamaal Münchenis Euroopa meistrivõistlused kergejõustikus. Eesti koondisesse kuulub 12 sportlast.

Üle poole Eesti koondisest asub starti juba võistluste avapäeval, kui stardis on kaheksa Eesti meessportlast.

Kümnevõistlejatest esindavad Eestit äsja MMil seitsmenda koha saanud Maicel Uibo, Janek Õiglane ning Karel Tilga.

Maratonis lähevad häid individuaalseid kohti ning ka võistkondlikus arvestuses kõrget kohta püüdma Tiidrek Nurme, Roman Fosti ja Kaur Kivistik.

Kõrgushüppes esindab koondist U20 vanuseklassi maailmameister ja täiskasvanute MMi seitsmenda koha omanik Karmen Bruus.

100 m jooksus tuleb starti Karl Erik Nazarov, kes märtsikuus toimunud sise-MMil saavutas sprindis kõrge neljanda koha. 110 m tõkkejooksus saame kaasa elada Keiso Pedriksile ja Hans-Christian Hausenberg asub võistlustulle kaugushüppes.

Odaviskes teeb kaasa Gedly Tugi ning 400 m tõkkejooksus tuleb starti Marielle Kleemeier.

Eesti sportlaste ajakava (Eesti aja järgi):

Esmaspäev, 15. august

  • Kell 11:05 – 10-v 100 m jooks (Uibo, Tilga, Õiglane)
  • Kell 11:40 – M 100 m jooksu 1. ring (Nazarov)
  • Kell 11:50 – 10-v kaugushüpe (Uibo, Tilga, Õiglane)
  • Kell 12:30 – M maraton (Nurme, Fosti, Kivistik)
  • Kell 13:10 – M kaugushüppe kvalifikatsioon (Hausenberg)
  • Kell 13:40 – 10-v kuulitõuge (Uibo, Tilga, Õiglane)
  • Kell 19:30 – 10-v kõrgushüpe (Uibo, Tilga, Õiglane)
  • Kell 22:15 – 10-v 400 m jooks (Uibo, Tilga, Õiglane)

Teisipäev, 16. august

  • Kell 10:05 – 10-v 110 m tõkkejooks (Uibo, Tilga, Õiglane)
  • Kell 10:35 – M 110 m tõkkejooksu kvalifikatsioon (Pedriks)
  • Kell 10:50 – 10-v kettaheide (A-grupp) (Uibo, Tilga, Õiglane)
  • Kell 11:55 – 10-v kettaheide (B-grupp) (Uibo, Tilga, Õiglane)
  • Kell 12:30 – 10-v teivashüpe (A-grupp) (Uibo, Tilga, Õiglane)
  • Kell 13:30 – 10-v teivashüpe (B-grupp) (Uibo, Tilga, Õiglane)
  • Kell 19:30 – 10-v odavise (A-grupp) (Uibo, Tilga, Õiglane)
  • Kell 20:30 – 10-v odavise (B-grupp) (Uibo, Tilga, Õiglane)
  • *Kell 21:05 – M 100 m jooksu poolfinaal (Nazarov)
  • *Kell 21:27 – M kaugushüppe finaal (Hausenberg)
  • Kell 22:35 – 10-v 1500 m jooks (Uibo, Tilga, Õiglane)
  • *Kell 23:15 – M 100 m jooksu finaal (Nazarov)

Kolmapäev, 17. august

  • Kell 12:40 – N 400 m tõkkejooksu 1. ring (Kleemeier)
  • *Kell 21:30 – M 110 m tõkkejooksu poolfinaal (Pedriks)
  • *Kell 23:22 – M 110 m tõkkejooksu finaal (Pedriks)

Neljapäev, 18. august

  • Kell 10:00 – N odaviske kvalifikatsioon (A-grupp) (Tugi)
  • Kell 11:15 – N odaviske kvalifikatsioon (B-grupp) (Tugi)
  • *Kell 12:55 – N 400 m tõkkejooksu poolfinaal (Kleemeier)

Reede, 19. august

  • Kell 11:05 – N kõrgushüppe kvalifikatsioon (Bruus)
  • *Kell 22:45 – N 400 m tõkkejooksu finaal (Kleemeier)

Laupäev, 20. august

  • *Kell 21:25 – N odaviske finaal (Tugi)

Pühapäev, 21. august

  • *Kell 20:05 – N kõrgushüppe finaal (Bruus)
Eelmine postitusU20 MM-i pronksmedal!
Järgmine postitusKaivoja ootab ees esimene kohtumine neidude MM-finaalturniiril

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.