Kaivoja ootab ees esimene kohtumine neidude MM-finaalturniiril

0
14

Maikuus Costa Ricas toimuva U20 neidude MM-finaalturniirile abikohtunikuks valitud Karolin Kaivoja ootab suurvõistlusel ees esimene kohtumine, kui 17. augustil teenindab ta Brasiilia ja võõrustaja vahelist kohtumist.

Kolmapäeval, 17. augustil Eesti aja järgi kell 5 hommikul algavat kohtumist teenindab kohtunikebrigaad eesotsas Lina Lehtovaaraga (FIN). Abikohtunikena on ametis Karolin Kaivoja ja Susanne Kung (SUI), neljas kohtunik on Tess Olofsson (SWE). Mäng toimub 35 tuhat pealtvaatajat mahutaval Costa Rica rahvusstaadionil.

A-alagrupi kohtumise selgeks soosikuks on Brasiilia, kes on senise kahe kohtumisega teeninud 4 punkti: Hispaaniaga lepiti 0:0 viiki ning Austraalia alistati 2:0. Costa Rica punktiarve on aga seni avamata, mis tähendab, et alagrupist edasi pääseda ei ole neil enam võimalik.

Karolin Kaivoja tänavune hooaeg on olnud erakordselt võimas. 21. mail teenindas ta esimese eestlasena naiste Meistrite liiga finaali, mille järel tõstis karika pea kohale Lyon (FRA), samas võistlussarjas oli ta ametis ka veerandfinaalis. Juulikuus oli ta esimese eestlasena ametis täiskasvanute suurturniiril, kui ta valiti naiste EM-finaalturniiri abikohtunikuks. Kaivoja ootab ees võimalus pääseda suurturniirile ka järgmisel aastal – nimelt valiti eestlane ka 2023. aastal Austraalias ja Uus-Meremaal toimuvate naiste maailmameistrivõistluste kohtunike kandidaatide sekka, lõplik valik tehakse 100 abikohtuniku seast.

EJLi pressiteenistus
Foto: UEFA

Eelmine postitusEsmaspäeval algavad kergejõustiku Euroopa meistrivõistlused
Järgmine postitusOnline kasiinos eelisega slotikate mängimine

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.