Laura Maasik sai parima eestlasena murdmaajooksu EM-il 47. koha

0
33

Brüsselis Laeken Parkis toimunud murdmaajooksu Euroopa meistrivõistlustel osales viis Eesti jooksjat.

Eesti koondislastest sai kõrgeima koha (47.) Laura Maasik, kes läbis 9 km ajaga 37:40. Euroopa meistriks krooniti kolmandat korda järjest Norra jooksja Karoline Bjerkeli Grøvdal (33:40).

Kaur Kivistik finišeeris meeste 9 km distantsil 66. kohal ajaga 33:07. Võitjaks tuli prantslane Yann Schrub ajaga 30:17.

U23 vanuseklassi noormeeste 7 km distantsi lõpetas Oliver Annus 75. kohal ajaga 28:28.

Mari Mai Ruus sai U20 vanuseklassi neidude 5 km distantsil 61. koha ajaga 21:25. Sama vanuseklassi noormeeste seas sai Morten Siht 70. koha ajaga 18:32.