Nädalavahetusel saab saalijalgpalli karikavõistluste hooaeg ametliku lõpplahenduse

0
10

Saalijalgpalli karikavõistlustel heitleb karika nimel veel neli meeskonda. Sel nädalavahetusel, 17.–18. veebruarini Jõhvi Spordihallis peetava finaalneliku võistluse järel selgub, kes kroonitakse tänavu võitjaks.

Finaalneliku formaat näeb ette, et nii poolfinaalid kui suur finaalkohtumine toimuvad kahe päeva jooksul samas kohas. Esimesel päeval, 17. veebruaril peetakse Jõhvi hallis mõlemad poolfinaalid ning samal väljakul selgub järgmisel päeval karikavõistluste võitjameeskond.

Esimeses poolfinaalis vastamisi minevad Tallinna FC Bunker Partner ja Sillamäe FC NPM Silmet on tuttavad selle hooaja Coolbet saaliliigast, kus omavahel on kohtutud kahel korral. Esimeses kohtumises kallutas seisu 5:1 enda poole Bunker Partner, meeskondade teises ja viimases kohtumises võidutses Silmet tulemusega 4:3 – sealjuures seljatas meeskond kolmel korral kaotusseisu. Kumb meeskondadest teenib endale finaalpääsme, selgub laupäeval algusega kell 15. Mängu kohtunikud on Roman Daniljuk, Kristjan Siilak ja Stella Tukia ning ajamõõtja on Ugo Melis.

Saalijalgpalli Esiliiga võitja Kopli City FC ja Coolbet saaliliiga meeskond Jõhvi FC Phoenix kohtuvad karikavõistluste poolfinaalis omavahel esmakordselt. Kuigi Phoenix lõpetas liiga põhiturniiri viiendal real, on tegu mulluse karikavõistluste finalistiga – küll aga tuli kohtumises tunnistada vastase paremust ning võistlustel lepiti hõbemedalikohaga. Kas finaalis on võistlustules ka Esiliiga esindaja või jõuab sinna teisel järjestikusel korral Phoenix, selgub laupäeval algusega kell 18. Mängu kohtunikud on Andres Jahimaa, Rait Ojanurme ja Dmitri Kulikov ning ajamõõtja on Ugo Melis.

Pühapäeval kell 15 toimuvas finaalkohtumises on omavahel vastamisi poolfinaalide võitjad. Poolfinaalkohtumistele ja otsustavale finaalile on võimalik otsepildis kaasa elada jalgpall.ee vahendusel.

Saalijalgpalli karikavõistluste finaalturniiri ajakava:

Laupäev, 17. veebruar
kell 15.00: Tallinna FC Bunker Partner – Sillamäe FC NPM Silmet, Jõhvi Spordihall
kell 18.00: Kopli City FC – Jõhvi FC Phoenix, Jõhvi Spordihall

Pühapäev, 18. veebruar
kell 15.00: Saalijalgpalli karikavõistluste finaal, Jõhvi Spordihall.

Eelmine postitusJalgpalliliit väljastas meeste tippklubidele litsentsid
Järgmine postitusEesti kurlingu segapaar Kaldvee ja Lill alustas kodust MK-etapi võiduga

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.