Narva Linnavalitsus lubas sporditreeningute korraldamist linna asutustes alates 18. detsembrist 2020

0
158
Tulenevalt Vabariigi Valitsuse korraldusest on spordiobjektid alates 12. detsembrist 2020. a kuni 3. jaanuarini 2021. a (kaasa arvatud) Ida-Viru maakonnas suletud ning sportimine ja treenimine avalikes siseruumides ei ole lubatud. Sätestatud piirangut ei kohaldata spordialaliidu võistlussüsteemis toimuvale professionaalsele sporditegevusele, sealhulgas Eesti täiskasvanute ja noorte koondiste liikmetele ja kandidaatidele ning võistkondlike alade meistriliigade mängijatele, riigi sõjalise kaitsega ja siseturvalisusega seotud tegevustele ning puudega isikute tegevustele.
Terviseametiga peetud konsultatsioonide tulemusel otsustas Narva Linnavalitsus lubada sporditreeningute korraldamist Narva linna asutustes alates 18. detsembrist 2020. a kuni 3. jaanuarini 2021. a (kaasa arvatud) nendel isikutel, kelle suhtes ei kehti Vabariigi Valitsuse sätestatud piirangud.
Professionaalne sportlane on isik, kes tegeleb spordiga kõige kõrgemal sportlikul tasemel, saab spordiga tegelemise eest tasu või toetust ja elatub peamiselt sellest. Sellisteks sportlasteks on meistriliigade võistkondadesse kuuluvad isikud ning Eesti Olümpiakomitee olümpiaettevalmistustoetust saavad isikud.
Eesti täiskasvanute ja noorte koondise liikmed ja kandidaadid määratleb üksnes spordialaliit.
Eelmine postitusPealinna derbi: lõppeva aasta viimane kohtumine koduses jäähokiliigas
Järgmine postitusEesti Kultuurkapital jagas raha

jäta vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.